Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Pewniak na KSW 60 – bonus do 100 zł od Fortuny

60. gala KSW już tuż tuż, dlatego bukmacher Fortuna przygotował dla fanów sportów walki specjalną promocję. Wystarczy w tę sobotę postawić kupon prematch na dowolne zdarzenie z oferty na najbliższą galę KSW, by uzyskać bonus „zakład bez ryzyka” do kwoty 100 zł. Bonus Fortuny można wykorzystać na całą ofertę przedmeczową i na żywo.

W akcji promocyjnej Fortuny udział biorą zakłady pojedyncze, akumulowane i systemowe postawione przez stronę internetową, aplikację na urządzenia mobilne oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży zakładów. Minimalna stawka zakładu uprawniającego do otrzymania bonusu wynosi 200 zł brutto, a jego ogólny kurs – minimum 2.00. Zakład należy postawić w dniu 24 kwietnia 2021r. 

Bonus ma formę zakładu bez ryzyka w kwocie do 100 zł (nie ma minimalnej stawki) i wypłacony zostanie w formie punktów FKP. Bonus można użyć do obstawienia zakładów z całej oferty bukmachera – pre-match i live. Zakład bez ryzyka pojawi się na koncie gracza w dniu 26 kwietnia 2021 r. o godz. 0:00 i można go wykorzystać do końca dnia (jest ważny 24 godz.). Bonusu nie trzeba aktywować. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze