Oglądaj transmisje z turnieju V4 Future Sports Festival dzięki STS

Kiedy i gdzie transmisje z turnieju?

Polska transmisja turnieju CS:GO – V4 Future Sports Festival ma oficjalnego sponsora, czyli bukmachera STS. W rywalizacji zmierzą się zawodnicy i teamy z państw należących do Grupy Wyszehradzkiej, a Polskę reprezentować będą 2 drużyny: Virtus.pro i Adwokacik. Jest więc to świetna okazja, aby zobaczyć w akcji najlepszych polskich e-sportowców. Chcesz śledzić poczynania naszych na żywo? Wystarczy, że wejdziesz na kanał twitch.tv/izakooo.

V4 Future Sports Festival rozpoczyna się już dziś, 18 września 2019 r., a finał zostanie rozegrany w niedzielę 22 września w Budapeszcie. W turnieju zobaczymy 8 drużyn CS:GO, które walczyć będą o nagrodę główną – 300 000 euro. Fani e-sportu mogą na bieżąco oglądać mecze w live streamingu i jednocześnie słuchać eksperckich komentarzy w języku polskim.

Bukmacher STS – sponsor polskiego e-sportu

Bukmacher STS przejawia ogromne zainteresowanie e-sportem, uważając go za wysoce perspektywiczny obszar w branży zakładów wzajemnych. Dlatego też STS stale rozwija swoją ofertę zakładów bukmacherskich na mecze e-sportowe, ale też intensywnie wspiera rozwój sportów elektronicznych w Polsce, sponsorując różne wydarzenia z tego zakresu. Przykładowo w kwietniu 2019 r. bukmacher STS zapewnił kibicom możliwość śledzenia polskiej wersji  transmisji z turnieju Counter-strike’a – ESEA Mountain Dew League i lanowego turnieju Charleroi Esport 2019. W 2018 r. swoim wsparciem STS objął turniej Counter-Strike’a FACEIT Major London. Co więcej, bukmacher STS sponsoruje też drużyny i pojedynczych zawodników sportów elektronicznych. Z jego wsparcia obecnie korzysta x-kom AGO (topowa drużyna CS:GO), Paweł ‘innocent’ Mock (z Illuminar Gaming) oraz Damian „Nervarien” Ziaji. Wcześniej STS sponsorował Polską Ligę Esportową oraz drużynę Izako Boars. Poza tym największy bukmacher w Polsce organizuje różne wydarzenia i inicjatywy e-sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *