Dziś jest: 20 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Oglądaj sparingi Górnika Zabrze – wyłącznie w STS TV

Bukmacher STS jest liderem transmisji spotkań sportowych na żywo w Polsce. Tym razem najbardziej zadowoleni będą kibice Górnika Zabrze, którzy dzięki STS TV będą mogli śledzić przebieg meczu z AEK Larnaca (1 lipca, godz. 11:00) i z AEK Ateny (7 lipca, godz. 17:00). Transmisje live nie są dostępne w żadnej telewizji ani innym streamingu online.

Aby oglądać transmisje spotkań na żywo, konieczne jest jedynie posiadanie konta na sts.pl. Rejestracja jest szybka i może jej dokonać każda pełnoletnia osoba. Po zalogowaniu na konto, streaming zostaje udostępniony (nie trzeba być aktywnym graczem). Mecze można oglądać za darmo zarówno na stronie internetowej bukmachera sts.pl lub w aplikacji STS na urządzenia mobilne. Mieszkańcy Zabrza mogą też kibicować swoim zawodnikom w wybranych punktach naziemnych w Zabrzu (nr 1131, 1155, 1162 oraz 1081).

STS TV to wyjątkowa darmowa telewizja sportowa w Polsce. Każdego miesiąca umożliwia graczom oglądanie około 5 tys. spotkań sportowych, z bardzo różnych dyscyplin i o różnej randze – wszystkie są bezpłatne. STS jest sponsorem Górnika Zabrze, dlatego  w szczególny sposób stara się dbać o fanów tego klubu, tym razem umożliwiając im śledzenie przebiegu sparingów z AEK Larnaca i z AEK Ateny. Jako jeden z największych bukmacherów w Polsce STS na oba spotkania przygotował ofertę zakładów przedmeczowych, wyniki spotkań będzie można typować także na żywo.

Komentarze