Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Oferta STS na Rift Rivals 2019 – e-sportowy pojedynek Europy z Ameryką

Już w ten czwartek rozpoczyna się Rift Rivals, turniej w League Of Legends, gdzie o zwycięstwo walczyć będą drużyny z Europy i Ameryki. Czy po raz kolejny triumfować będą Europejczycy, a może Amerykanom uda odegrać się za finał Mid-Season Invitational 2019 i inne przegrane pojedynki? Sprawdź kursy oferowane przez bukmachera STS, być może czeka Cię miłe zaskoczenie.

W całym turnieju Europę reprezentować będą drużyny: Fnatic, Origen i G2 Esports (pod przewodnictwem Marcina „Jankosa” Jankowskiego), natomiast Amerykę Północną: Team Liquid, Cloud9 i TSM. Według STS we wszystkich pojedynkach, jakie czekają nas w ramach tegorocznego Rift Rivals, większe szanse na wygraną mają reprezentanci Starego Kontynentu.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie 27 czerwca o godz. 21.30 między G2 Esports a Cloud9 i tu zespół  Marcina „Jankosa” Jankowskiego oceniany jest jako zdecydowany faworyt (kurs 1,20 na jego wygraną). Największe szanse na wygraną spośród drużyn amerykańskich według STS ma Team Liquid (kurs 2,00 na wygraną) w starciu z Origen (kurs na wygraną 1,70). Jak się wydaje Origen postrzegany jest jako aktualnie najsłabszy punkt europejskiej załogi, co widać tez po kursach STS na spotkania z jego udziałem. Jeśli jesteś fanem e-sportów, sprawdź wszystkie szczegółowe kursy STS i oszacuj, na ile są trafne.

Turniej Rift Rivals odbędzie się w dniach 27 – 29 czerwca 2019 r. na Summoner’s Rift (USA). Wszystkie pojedynki można obstawiać na stronie bukmachera STS.

Komentarze