Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowy kanał BetFan na YouTube

BetFan dał się poznać graczom jako bukmacher, który stawia na innowacyjne rozwiązania i wychodzi poza utarte schematy. W kolejnej odsłonie działań promocyjnych bukmacher BetFan udostępnił specjalny kanał na YouTube, a w nim filmy, w których prowadzący i goście dyskutują na najgorętsze aktualne tematy sportowe. 

Na oficjalnym kanale bukmachera BetFan możemy zobaczyć już 3 pierwsze produkcje, w których omawiane są różne kwestie dotyczące polskiej i światowej piłki nożnej. W pierwszym filmie zamieszczonym na YT pt. Ile pieniędzy PZPN da polskim klubom?” prowadzący Tomasz Witas omawia sytuację finansową polskich klubów piłkarskich w kontekście trwającej pandemii. Z filmu dowiemy się, co standardowo składa się na budżet klubu futbolowego w Polsce, jak kluby radziły sobie w czasie epidemii oraz jak zostaną rozdysponowane pomiędzy zespoły Ekstraklasy i niższych lig pieniądze z pakietu pomocowego przygotowanego przez PZPN. 

W kolejnym odcinku o tytule „Jaką »rewolucję« przeszła FC Barcelona?” możemy wysłuchać rozmowy Witasa z gościem, Mateuszem Piotrowiczem z kanału Footbreak. Panowie dyskutują na wszystkie najciekawsze ostatnio tematy dotyczące piłki nożnej, omawiając wydarzenia ubiegłego weekendu. Wśród nich znalazły się: Derby Poznania, kolejna wpadka Kepy, starcie Klicha w Premier League, demolka Bayernu, polskie kluby w pucharach, Real przed meczem z Betisem i Barcelona po rewolucji. Na koniec gość mierzy się z pytaniami quizowymi dotyczącymi Superpucharu Europy. 

Najnowszy film BetFan na YT zatytułowany jest Ile rzeczywiście zarabiają najlepsi piłkarze?”. Widzowie dowiedzą się z niego, ile zarabiają zawodnicy tacy jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo lub Robert Lewandowski – zarówno z samych kontraktów klubowych, jak sponsoringu i innych działań niezwiązanych z grą na boisku. Produkcja zdradza też, który z zawodników zarabia tak naprawdę najwięcej. 

Filmy bukmachera BetFan będą publikowane w kanale na YouTube 2 razy w tygodniu. Jak zapowiadają twórcy, produkcje będą dotyczyć tematów, które zaciekawią nie tylko miłośników sportu. Jeśli chcesz być na bieżąco, najlepiej zasubskrybuj kanał. 

 Przejdź na stronę BetFan

Komentarze