Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nowy bonus w forBET dla aktywnych – nawet 1000 zł

Bukmacher forBET z dniem 1 czerwca uruchomił nową promocję „BE ACTIVE”, dzięki której można zyskać bonus o wartości nawet 1000 zł! Promocja przeznaczona jest dla wszystkich zarejestrowanych w serwisie graczy. Bonus jest wysoki, a warunki promocji przystępne dla każdego typera. Co ważne, akcja nie polega na rywalizacji między typerami, dlatego liczba bonusów nie jest odgórnie ograniczona. Znaczenie ma jedynie to, czy graczowi uda się być aktywnym przez określoną liczbę dni w czerwcu.

Co konkretnie trzeba zrobić? Wystarczy zalogować się na swoje konto w serwisie iforbet.pl oraz postawić zakład zgodnie z poniższymi warunkami promocji:

  • Promocja polega na zbieraniu „dni aktywnych”. Dzień aktywny to zgodnie z warunkami promocji dzień, w którym gracz obstawi kupon za minimum 50 zł, którego kurs minimalny wyniesie 2.0 lub więcej.
  • W ramach promocji można obstawiać zakłady sportowe, zakłady live i sporty wirtualne I.
  • Kupony zagrane za stawkę bonusową, zakłady systemowe, a także sporty wirtualne II nie kwalifikują się do promocji „BE ACTIVE”.
  • W zależności od liczby dni aktywnych w miesiącu bukmacher będzie przyznawał graczom nagrody:

– 10 dni aktywnych – 100 zł bonusu

– 20 dni aktywnych – 300 zł bonusu

– 30 dni aktywnych – 1000 zł bonusu

  • Po otrzymaniu bonusu konieczny jest jego 4-krotny obrót po kursie minimalnym 2.0, natomiast kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić minimum 1.20. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji „BE ACTIVE”, najlepiej zacznij już dziś. Program obowiązuje od  01.06.2019 (od godz. 00:00) do 30.06.2019 (do godz. 23:59), a im więcej dni aktywnych uda Ci się zebrać, tym większy bonus otrzymasz. Bonusy będą przyznane jednorazowo na koniec okresu promocji każdemu graczowi, który zgromadzi minimum 10 dni aktywnych i pojawią się na jego koncie najpóźniej 03.07.2019 r. (do godz. 16:00).

Szczegóły promocji na stronie bukmachera forBET.

Komentarze