Nowy ambasador bukmachera STS – Martin Schmitt

Bukmacher STS może się pochwalić posiadaniem największych udziałów w polskim rynku zakładów bukmacherskich, a obecnie intensywnie pracuje także nad ekspansją na rynki zagraniczne. Dlatego to właśnie dobrze rozpoznawalny nie tylko w Polsce skoczek narciarski Martin Schmitt stał się kolejnym ambasadorem marki STS.

Martina Schmitta nie trzeba polskim kibicom przedstawiać – przed przejściem na sportową emeryturę zdobył 3 medale olimpijskie, 10 medali mistrzostw świata, wicemistrzostwo świata w lotach narciarskich i 2 Puchary Świata w skokach narciarskich. Natomiast od jesieni 2019 r. były skoczek może sprawdzić się w roli globalnego ambasadora marki STS, a więc weźmie udział w kampaniach promocyjnych prowadzonych we wszystkich krajach, w których działa bukmacher. Innym ambasadorem tego typu jest Peter Schmeichel, były bramkarz reprezentacji w piłce nożnej Danii oraz klubu Manchester United. Obaj sportowcy biorą udział w kampanii reklamowej STS „Dobrze wiesz, możesz obstawiać”, której przewodnim motywem jest sprawcza moc graczy.

Jak podkreśla prezes STS, Mateusz Juroszek, podstawowe wartości STS to „nowoczesność, sportowy charakter oraz dynamika”. Z kolei Martin Schmitt znany jest z ambitnej walki o pierwszeństwo w trudnej dyscyplinie sportowej, jaką są skoki narciarskie. Jego historia świetnie pokazuje, jak można osiągać założone cele, dzięki uporowi i odwadze. Jak mówi Juroszek, taka właśnie determinacja cechuje markę STS – choćby w temacie ekspansji na pozakrajowe rynki bukmacherskie. Tak więc współpraca z Martinem Schmittem stanowi część większej całości, jaką jest strategia globalnej komunikacji STS.

Warto przypomnieć, że bukmacher STS nie spoczywa na laurach i stale rozwija i unowocześnia swoją ofertę zakładów sportowych – online oraz w sieci punktów naziemnych. W latach 2013 – 2019 przychody spółki wzrosły ponad 10-krotnie. W 2019 r. firma rozpoczęła oferowanie zakładów bukmacherskich  w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. Planowane jest dalsze rozszerzanie ekspansji zagranicznej STS. Bukmacher jest również bardzo aktywnym sponsorem polskiego sportu. STS to oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsor główny klubu Jagiellonia Białystok i oficjalny bukmacher drużyn piłkarskich, takich jak Lech Poznań, Cracovia, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin. Bukmacher sponsoruje też Polską Ligę Siatkówki, koszykarski Anwil Włocławek, siatkarską Asseco Resovię, klub piłki ręcznej PGE Vive Kielce oraz wiele innych.

Więcej o bukmacherze STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *