Nowa opcja w Totolotku – Early Cashout

Bukmacher Totolotek to kolejny legalny organizator zakładów bukmacherskich w Polsce, który wprowadził opcję Early Cashout. Co to oznacza? Cashout służy ograniczeniu ryzyka przegranej – jeśli jest dostępny, można zamknąć zakład przed czasem i wypłacić pieniądze zanim zakończą się wszystkie zdarzenia zamieszczone na kuponie. Tym samym gracz zyskuje większą kontrolę nad tym, jak potoczą się losy danego zakładu.

Jeśli opcja Cashout pojawi się w szczegółach kuponu, oznacza to, że np. w przypadku, gdy spotkanie rozgrywa się nie po Twojej myśli, możesz wcześniej zamknąć kupon. Warunkiem możliwości skorzystania z tego rozwiązania jest brak nietrafionych typów na kuponie. Opcja Cashout w Totolotku jest oferowana tylko dla wybranych zakładów.

Chcesz sprawdzić, czy w przypadku Twojego kuponu jest taka możliwość? Wejdź w „Moje konto”, znajdź sekcję „Moje Zakłady”, a następnie „Szczegóły Kuponu” – tam zobaczysz, czy opcja Cashout wyświetla się przy kuponie. Oczywiście powinieneś też sprawdzić, jaką wypłatę otrzymasz, jeśli w danym momencie skorzystasz z tej funkcji i rozważyć, czy pozostać w grze, czy zamknąć zakład wcześniej. Jeśli użyjesz Early Cashout, Twoja wygrana będzie na pewno niższa niż pierwotna kwota wygranej. Pamiętaj też, że zamykając kupon przed czasem, nie będziesz już mógł się wycofać, jest to nieodwracalne zamknięcie. Wcześniejsza wypłata dostępna jest także w ramach promocji Betclub.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *