Noblebet – nowy sponsor główny Śląska Wrocław

Nowy legalny bukmacher internetowy Noblebet został sponsorem głównym piłkarskiego Śląska Wrocław.  Umowa bukmachera i klubu zawarta została na 3 najbliższe sezony. Nawiązanie współpracy trzymane było dotychczas w tajemnicy, jednak, jak zdradza prezes Śląska Wrocław, Piotr Waśniewski, faktycznie rozpoczęła się ona wraz z początkiem obecnego sezonu.

Zgodnie z porozumieniem logo Noblebet widnieć będzie z przodu koszulek meczowych piłkarzy, znajdzie się też na różnych materiałach promocyjnych WKS-u. Warto podkreślić, że dotychczas na strojach wrocławian zamieszczone było logo Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Umowa sponsorska nie oznacza jednak końca tej godnej pochwały akcji. Bukmacher Noblebet zgodził się udostępnić osobne miejsce na koszulkach zawodników na logo kliniki „Przylądek Nadziei”, która prowadzona jest przez Fundację. Dotychczasowe koszulki, na których widnieje logo Fundacji, przeznaczone zostaną na licytacje, a pozyskane w ten sposób środki wspomogą leczenie dzieci chorych na nowotwory. Bukmacher Noblebet dał już dobry przykład, kupując koszulkę kapitana drużyny, Krzysztofa Mączyńskiego – ma ona trafić na kolejną licytację. Nowe koszulki „Wojskowych” zobaczymy już jutro, kiedy to Wrocław Śląsk zagra mecz z Jagiellonią Białystok  (4 października, godz. 20.30, Stadion Wrocław).

Jednak współpraca sponsorska nie obejmuje tylko promowania bukmachera poprzez stroje piłkarzy. Dodatkowo organizator zakładów bukmacherskich Noblebet wraz ze sponsorowanym klubem piłkarskim planują organizować eventy i akcje, w których uczestniczyć mają fani Śląska oraz rozmaite działania wizerunkowe w mediach społecznościowych.

Bukmacher Noblebet otrzymał zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017. Pod koniec września 2019 r. uruchomił stronę internetową, na której można obstawiać zakłady bukmacherskie przedmeczowe i na żywo, w tym na e-sporty i sporty wirtualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *