Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Noblebet łączy siły z LVBet – wstrzymanie działania serwisu Noblebet.pl

Z dniem 16 stycznia 2023 r. serwis Noblebet zostaje wchłonięty przez innego legalnego bukmachera, LVBet. Dzięki fuzji oferta zakładów i platformy służące do ich przyjmowania zostaną ujednolicone, a LVBet będzie mogło zwiększyć skalę działania. 

Spółka „LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.” przejmuje wydzieloną część firmy „Polski Bukmacher Sp. z o.o.”, która od września 2019 r. oferowała w Polsce internetowe zakłady bukmacherskie pod marką Noblebet. Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie Noblebet w pierwszej kolejności LVBet skoncentruje się „na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów”. Działania te mają przynieść wiele korzystnych dla użytkowników zmian. 

W komunikacie zespół Noblebet dziękuje klientom za dotychczasowe zaufanie oraz zachęca do korzystania z usług LVBet. Firma bukmacherska Noblebet zapewnia także, że wszystkie zawarte zakłady bukmacherskie i środki finansowe użytkowników zostaną szybko rozliczone po wstrzymaniu działalności tej marki. 

Decyzja o wstrzymaniu funkcjonowania Noblebet i konsolidacji w ramach silniejszej marki, LVBet, wynika z realiów rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Rynek ten jest bardzo konkurencyjny, a przy tym przepisy prawne i podatkowe, w tym niezwykle wysoki podatek od zakładów bukmacherskich, powodują że jedynie największe firmy mogą działać w stabilny sposób. 

Przejęcie ma oczywiście zwiększyć skalę działania LVBet, który jest znaczącym graczem rodzimego rynku zakładów bukmacherskich i części grupy LVBet, która działa za granicą pod tą samą marką. W Polsce LVBet działa od maja 2016 r. i jak pokazują badania, cieszy się dużą rozpoznawalnością, a w 2022 r. firma odnotowała spory wzrost obrotów. Bukmacher udostęponia nie tylko szeroką ofertę zakładów sportowych, ale też wirtualnych oraz innowacyjne produkty, np. „Betbuilder” i interesujące promocje np. „LV JACKPOT”. LVBet mocno wspiera polski sport, sponsorując m.in. kluby piłkarskie Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec, organizacje e-sportowe, sztuk walki i motoryzacji. 

LVBet działa legalnie w oparciu o wymagane zezwolenia w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Łotwie i na Malcie. 

Sprawdź ofertę LVBet

Komentarze