Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Nietypowe zakłady w BetFan – na Big Brothera

Bukmacher BetFan jest znany z przyjmowania oryginalnych zakładów bukmacherskich na wydarzenia pozasportowe. Jeśli lubisz tego typu zakłady, może zainteresować Cię niecodzienna seria zakładów na wydarzenia, które będą miały miejsce w najnowszej, 7. już edycji popularnego programu reality show „Big Brother”.

Program startuje 13 września w TVN, a o popularności „Big Brothera” świadczy fakt, że do udziału w nim zgłosiło się aż 28 tys. osób. Bukmacher BetFan stanął więc na wysokości zadania i przygotował nie jeden zakład, np. na zwycięzcę edycji, ale cały wachlarz zakładów na bardzo różne zdarzenia w programie. Z jednej strony może wydarzyć się tu wszystko, z drugiej jednak strony, na niektóre zdarzenia bukmacher przygotował naprawdę wysokie kursy, co na pewno będzie kusić wielu typerów.

Choć BetFan przekornie pyta graczy, czy myślą, że piątek 13-go, na kiedy zaplanowany jest start programu, przyniesie uczestnikom „Big Brothera” pecha, na to akurat nie ma w jego ofercie zakładów. Podajemy jednak przykładowe zakłady z oferty BetFan wraz z kursami:

  • Zwycięzcą „Big Brothera” będzie: kobieta (1.85) – mężczyzna (1.75);
  • Zwycięzcą zostanie osoba, która będzie w domu Wielkiego Brata od pierwszego odcinka: tak (1.15) – nie (4.10);
  • Jak wielu uczestników programu zrezygnuje z udziału w programie: poniżej 3.5 (1.67) – powyżej 3.5 (1.95);
  • Jak wiele osób zostanie wyrzuconych, ponieważ złamią regulamin programu: poniżej 2.5 (1.67) – powyżej 2.5 (1.95);
  • Łukasz Darłak wejdzie do domu Wielkiego Brata i będzie w nim nocował przez minimum 1 noc: tak (9.0).

Jeśli czujesz się specem od wydarzeń rozrywkowych, zajrzyj do zakładki „Rozrywka” (kategoria „Show-biznes) na stronie internetowej bukmachera BetFan i zobacz, które zdarzenia warto obstawić.

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan!

Komentarze