Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Najwyższy freebet w Polsce od Totalbet 

Bonusy bez depozytu to najbardziej poszukiwany rodzaj promocji bukmacherskiej. Który bukmacher w Polsce oferuje freebet o najwyższej kwocie? Od pewnego czasu chlubi się tym bukmacher Totalbet, ale jak się okazuje, w najbliższych dniach freebet powitalny dla nowych graczy będzie jeszcze wyższy. 

Aktualnie łączna wartość bonusu bez depozytu, z jakiego mogą skorzystać nowo zarejestrowani gracze w Totalbet, wynosi aż 55 zł i jest to najwyższa oferta tego typu na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Freebet jest podzielony na kilka części. Każdy użytkownik, który założy pełne konto w serwisie internetowym bukmachera, po weryfikacji podanych danych otrzymuje Freebet 20 oraz Freebet 15 zł. Aby uzyskać łącznie dodatkowe 20 zł, wystarczy wykonać parę łatwych zadań. Za każde z poniższych zadań gracz otrzymuje freebet w kwocie 5 zł: 

  • udzielenie zgód marketingowych, 
  • wpłata 1. depozytu, 
  • postawienie 1. zakładu z salda depozytowego, 
  • postawienie 1. zakładu na sporty wirtualne. 

Otrzymane bonusy bez depozytu można wykorzystać na postawienie zakładów SOLO albo AKO (minimalny wymagany kurs ogólny wynosi 2,00). Wystarczy 1-krotny obrót bonusem, aby środki bonusowe mogły zostać wypłacone na rachunek bankowy. 

Aby bonus na start miał kwotę wyższą niż standardowo, podczas rejestracji należy wpisać specjalny kod promocyjny ESA20. Czas trwania promocji obejmuje okres między 14.07.2020 (od godz. 12:00) do 19.07.2020 (do godz. 23:59). Poza pakietem freebetów dla nowych graczy dostępny jest również przez cały czas bonus od depozytu 100% aż do kwoty 5 000 zł. 

Więcej o Totalbet

Komentarze