MyCombi, czyli nowość w Betclic! 

Betclic dołącza do nielicznych bukmacherów w Polsce, którzy oferują opcję tworzenia przez graczy spersonalizowanych zakładów własnych. Opcja „MyCombi” pozwala łączyć wydarzenia z jednego meczu na kuponie w taki sposób, jaki chcemy. 

Jak działa MyCombi w Betclic

Najpierw wybierz spotkanie, na które masz zamiar stworzyć autorski zakład. Dodaj do kuponu zakłady, które chcesz na nim połączyć. Na e-kuponie wyświetli się ikonka „MYCOMBI” z obliczonym kursem zakładu. Jeden kupon może zawierać maksymalnie 10 zdarzeń. Jeśli któreś zdarzenie nie będzie mogło być dodane do kuponu, pojawi się komunikat na ten temat. 

Tak przygotowany zakład MyCombi” można obstawić samodzielnie lub połączyć go na kuponie z zakładami na inne mecze. Zakład własny można obstawiać nie tylko za środki depozytowe, ale też za freebety. W sytuacji, gdy jeden z zakładów wchodzących w skład zakładu MyCombi” będzie anulowany, cały zakład MYCOMBI zostanie rozliczony jako zwrot. 

Zakłady MyCombi” w Betclic w przypadku piłki nożnej można obstawiać także w trybie na żywo. Dla meczów koszykówki opcja dostępna jest tylko w ofercie przedmeczowej. 

Jeśli natomiast chodzi o promocję MISJE” Betclic, zakłady MyCombi” kwalifikowane są jako kupony wielokrotne. 

Przejdź na stronę Betclic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *