Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

MŚ w piłce ręcznej – freebety w eWinner

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2021 w Egipcie startują już dziś, a wśród rywalizujących drużyn zobaczymy też reprezentację Polski. Bukmacher eWinner przygotował na ten turniej szeroką ofertę zakładów, a w ofercie promocyjnej zamieścił promocję „Obstaw Polskę i zgarnij freebety. Łącznie można zgarnąć 30 zł freebetu. 

Gracze, którzy chcą wziąć udział w akcji promocyjnej, muszą obstawić zakład prosty lub akumulowany za co najmniej 50 zł, na którym zamieszczą zdarzenie „Reprezentacja Polski awansuje z grupy B (zajmie miejsce 1-3)”. Każdy wygrany mecz polskiej reprezentacji w fazie grupowej oznacza freebet  o wartości 10 zł. 3 wygrane Polaków skutkować więc będą łącznie freebetem 30 zł od eWinner. 

Jeśli uważasz, że nasi szczypiorniści wyjdą z grupy, w dniach 13 – 15 styczeń 2021 r. skorzystaj z promocji eWinner. Następnie obserwuj wyniki polskiej reprezentacji w meczach grupowych Mistrzostw Świata. Każda wygrana naszych w grupie B to dodatkowe 10 zł od eWinner w postaci freebetu. Awans Biało-Czerwonych to freebet 30 zł dla typera biorącego udział w promocji. Szczegóły akcji na stronie bukmachera.

Sprawdź ofertę eWinner

Komentarze