Mr BET powiększa listę legalnych bukmacherów w Polsce

To już 18. spółka na polskim rynku, która otrzymała od Ministra Finansów zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich online. Strona internetowa nowego bukmachera nie jest oczywiście jeszcze czynna – prace nad jej przygotowaniem i uruchomieniem potrwają zapewne co najmniej pół roku.

Jak podaje rządowa strona internetowa zezwolenie zostało przyznane cieszyńskiej spółce „Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”. Zakłady bukmacherskie będą oferowane pod adresem mrbet.pl, jednak jak na razie po wejściu na tę stronę zobaczymy jedynie standardowy komunikat rejestratora domen informujący o tym, kto jest właścicielem domeny. Jak możemy wnosić na podstawie doświadczeń innych legalnych bukmacherów w Polsce, start serwisu nastąpi najwcześniej za kilka miesięcy, a być może nawet później. Bukmacher Mr BET nie posiada natomiast zezwolenia na prowadzenie punktów naziemnych oferujących zakłady bukmacherskie.

Jeśli chodzi o samą spółkę „Mr BET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.”, działa ona od września 2018 r., a jej prezesem jest mec. Konrad Łabudek. Jest to postać posiadająca spore doświadczenie w branży hazardowej w Polsce, m.in. sprawował funkcję Prezesa Zarządu spółki „FORTUNA zakłady bukmacherskie sp. z o.o.”, która jest jak wiemy jednym z najbardziej liczących się bukmacherów w naszym kraju. Konrad Łabudek w 2015 r. został także Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich, a jednocześnie działa w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Przeciwdziałania Uzależnieniom – jest członkiem jego Głównej Komisji Rewizyjnej.

Bukmacher Mr BET zapowiada się więc bardzo interesująco, dlatego z niecierpliwością będziemy śledzić informacje na temat jego oferty zakładów bukmacherskich online. Na pewno poinformujemy też o wystartowaniu serwisu z zakładami sportowymi i rzetelnie go dla Was zrecenzujemy.

Jeden komentarz do “Mr BET powiększa listę legalnych bukmacherów w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *