Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Można już obstawiać w Betclic!

Właścicielem marki Betclic jest „BEM Operations Limited”, który polskie zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich poprzez Internet otrzymał 26 września 2018 r. Licencja ma numer PS4.6831.11.2017 i jest ważna przez 6 lat. Jak się okazało, przygotowanie platformy internetowej służącej do zawierania zakładów oraz udostępnienie oferty zajęło bukmacherowi Betclic sporo czasu. Dziś, 1 lipca 2019 r. wreszcie długo wyczekiwana premiera serwisu – sprawdźmy więc, czy warto było czekać.

Oferta zakładów Betclic

Zakłady bukmacherskie można obstawiać w Betclic poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Bukmacher jak na razie nie wystąpił o zezwolenie na prowadzenie działalności w punktach naziemnych. Oferta obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, a wśród dyscyplin sportowych znajdują się: piłka nożna, tenis, rugby XV, baseball, biatlon, boks, bowls, dart, e-sporty i wiele więcej. Obstawiać można wyniki rozmaitych wydarzeń, takich jak Wimbledon, Copa America, Polska Ekstraklasa, Anglia Premier League czy Mistrzostwa Świata w rugby.

Betclic – bonus na start i inne bonusy

Dla graczy, którzy założą konto w Betclic, bukmacher przygotował bonus powitalny 100% w wysokości do 1000 zł! Jeśli więc wpłacisz depozyt o maksymalnej kwocie 1000 zł, możesz grać za 2000 zł. Rejestrując konto u nowego bukmachera, możesz też wpisać kod promocyjny Betclic, co może zwiększyć Twoją ofertę powitalną. Bukmacher Betclic udostępnia dla graczy także inne promocje, np. „Boost”, dzięki której wybrane kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe zostają zwiększone czy „MULTI+”, która pozwala zwiększyć zysk z wygranego kuponu wielokrotnego nawet o 50%. Betclic umożliwia też skorzystanie z opcji Cash-out, dzięki której można zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Betclic TV

Betclic uruchomił też własną telewizję sportową. Aby móc oglądać spotkania sportowe w Betclic TV, trzeba jednak spełnić szereg warunków: mieć zarejestrowane konto, posiadać środki i postawić zakład na mecz, który chcemy oglądać oraz postawić dowolny zakład w ciągu ostatnich 24 godzin. W streamingu zobaczyć można m.in. mecze piłki nożnej – Serie A, Bundesliga, Anglia FA Cup, Major League Soccer, Copa America, Africa Cup, mistrzostwa krajowe (Rosja, Ukraina, Holandia, Belgia, Czechy, Polska, Dania, Szwecja, Szkocja); tenisa – 4 turnieje wielkoszlemowe: Wimbledon, ATP 1000, ATP 500, ATP 250, WTA; koszykówki – NBA, Euroliga, Eurocup, mistrzostwa krajowe (Hiszpania, Włochy) oraz innych dyscyplin sportowych.

Stary – nowy bukmacher

Na koniec warto wspomnieć, że bukmacher działał na polskim rynku zakładów bukmacherskich przed nowelizacją Ustawy o grach hazardowych z 2016 r.  W momencie jej wprowadzenia musiał wycofać swoją ofertę z naszego kraju, gdyż siedziba firmy znajduje się na Malcie, a bukmacher nie posiadał zezwolenia Ministra Finansów. Obecnie, po uregulowaniu formalności, bukmacher działa na terenie Polski za pośrednictwem polskiej firmy „Gaming in Poland Sp. z o.o.”, która pełni funkcję jego przedstawiciela.

„BEM Operations Limited” jest przy tym potentatem branży bukmacherskiej w Europie i stoi za nim ogromny kapitał. Dla przykładu podajmy, że logo bukmachera widniało na koszulkach piłkarzy Juventusu Turyn, co jest jak na razie zdecydowanie poza zasięgiem innych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Czy zasobność i doświadczenie Betclic przełoży się na atrakcyjność jego oferty dla polskich graczy? Będziemy to testować i informować Was o najlepszych kursach, najbardziej atrakcyjnych promocjach i najciekawszych wydarzeniach w Betclic na stronie legalni-bukmacherzy-online.pl.

Komentarze