Dziś jest: 2 marca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Mocne uderzenie Betclic – sponsoring FAME MMA

Legalny bukmacher internetowy Betclic i federacja FAME MMA nawiązali współpracę sponsorską. Betclic został oficjalnym sponsorem FAME MMA, przejmując pałeczkę po bukmacherze LVBet, który wspierał federację przez ostatnie 2 lata. Czego mogą spodziewać się kibice w związku z zaangażowaniem się w sponsoring federacji tak znaczącego gracza, jak Betclic? 

Bukmacher Betclic promuje się hasłem „Ty przeżywasz, my sponsorujemy!”, a wsparcie dla FAME MMA jest kolejnym krokiem w ramach tej kampanii wizerunkowej. W związku z rozpoczęciem współpracy z organizatorem gal MMA, bukmacher zaplanował wiele atrakcji dla ich miłośników. Fani sportów walki będą mogli skorzystać z dedykowanej oferty powitalnej dla nowych użytkowników serwisu bukmachera, rozmaitych bonusów i promocji związanych z galami oraz atrakcyjnej oferty kursowej na każde tego typu wydarzenie. Poza tym Betclic zamierza prowadzić ciekawe akcje promocyjne w swoich mediach społecznościowych. Kibice będą mieli szansę na zdobycie darmowych wejściówek na galę, bezpłatnego dostępu do transmisji PPV i oryginalnych gadżetów FAME MMA. 

Bukmacher Betclic to jeden z czołowych bukmacherów online w Europie, ale z powodzeniem działa też na całym świecie. W Polsce operator oferuje zakłady bukmacherskie przez internet w pełni legalnie, na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.11.2017 z dnia 26 września 2018 r. Odkąd bukmacher rozpoczął działalność w naszym kraju, intensywnie wspiera polski sport. Betclic jest sponsorem piłkarskiego Piasta Gliwice (Mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020), Lechii Gdańsk (Puchar Polski 2019/2020) i oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn (Mistrzostwo Świata 2018 r.).

Przejdź na stronę Betclic

 

Komentarze