Dziś jest: 13 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

MIXbet – nowość w apce Etoto

Aplikacja mobilna Etoto to jedna z najlepszych apek na polskim rynku bukmacherskim, teraz jednak gra przy jej użyciu stała się jeszcze ciekawsza. Bukmacher wzbogacił aplikację o opcję MIXbet, która umożliwia tworzenie i miksowanie zakładów z oferty Etoto.

Na czym dokładnie polega MIXbet uruchomiony przez Etoto? Opcja pozwala na obstawianie kilku wydarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie, a miksować w ten sposób można dowolne zakłady z oferty bukmachera. Można przykładowo obstawić zakład na to, że dane spotkanie zakończy się remisem, obie drużyny zdobędą choć 1 bramkę oraz że w 1. połowie lepszy wynik uzyskają goście. Taki zakład i wiele innych kombinacji można teraz stworzyć, korzystając z opcji MIXbet dostępnej wyłącznie w aplikacji mobilnej Etoto.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść w interesujący nas mecz poprzez aplikację bukmachera (jej najnowszą wersję) i kliknąć bezpośrednio w tym spotkaniu w opcję MIXbet. Następnie można już wybierać takie zdarzenia, które chcemy ze sobą połączyć na 1 kuponie. Kiedy kupon jest gotowy, można albo od razu go postawić, albo jeszcze go edytować i uzupełnić o nowe selekcje – w tym celu należy wybrać ikonkę ołówka.

Załóż konto w minutę z kodem: MAKSYMALNYBONUS i pobierz jedną z najlepszych aplikacji bukmacherskich na rynku

Gruby bonus powitalny ETOTO z ekskluzywnym kodem bonusowym

Załóż bezpłatne konto w ETOTO, podając w formularzu specjalny kod bonusowy: MAKSYMALNYBONUS, aby skorzystać z wyjątkowej oferty na start. Otrzymasz od ETOTO bonus powitalny będący potrojeniem Twojej pierwszej wpłaty środków, aż do kwoty 200 zł. Bonus 200% oznacza, że otrzymasz za darmo dwukrotność wpłaconej kwoty! Aby uzyskać maksymalną wysokość bonusu startowgo, należy wpłacić do bukmachera min. 100 zł – zgarniesz wtedy na grę dodatkowe 200 zł. Co ważne, „Gruby Bonus 200%” w ETOTO wymaga jedynie jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą bonusu, aby umożliwić wypłatę bonusu i pochodzących z niego wygranych! Wystarczy, że spełnisz następujące łatwe warunki obrotu:
– zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo;
– zakład pojedynczy (singiel) o kursie min. 2.20 lub kupon AKO (akumulator) o łącznym kursie min. 2.20. W przypadku kuponów AKO – każde zdarzenie na kuponach musi mieć kurs co najmniej 1.30;
– obrót kwotą otrzymanego bonusu powitalnego musi zostać dokonany w ciągu 30 dni od momentu jego przyznania;
– kupony muszą zostać rozliczone w powyższym okresie (jako wygrane lub nietrafione). Zakłady anulowane nie liczą się do obrotu. Nie są wliczane również kupony zagrane na ofertę Sportów wirtualnych.

Nadal masz wątpliwości czy warto założyć własne bezpłatne konto gracza w ETOTO? Zajrzyj do naszego działu „ETOTO opinie”, aby przekonać się, że to dobry wybór. Jeśli jesteś już graczem ETOTO, zachęcamy do dodania własnej opinii o bukmacherze w komentarzu. Pomożesz w ten sposób innym graczom. Więcej o kodzie bonusowym ETOTO możesz dowiedzieć się w sekcji „ETOTO kod bonusowy”.

Aktualny ranking bukmacherów znajdziesz zawsze pod tym adresem.

Załóż bezpłatne konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć Bonus 200% do 200 zł na start

Komentarze