Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Mistrzowski Kalendarz w Fuksiarzu – weź codziennie nowy bonus!

Mistrzowski Kalendarz Fuksiarz.pl

Mistrzowski Kalendarz Fuksiarza

Mundial to bez wątpienia największe wydarzenie piłkarskie tego roku, które elektryzuje fanów na całym świecie! Z tej okazji, legalny bukmacher Fuksiarz przygotował wyjątkowy kalendarz promocyjny dla swoich graczy, w którym każdego dnia można odsłonić nową promocję. Wśród zaplanowanych aktywności nie zabraknie bonusów od depozytu, ubezpieczeń kuponów w postaci freebetów oraz różnego rodzaju wyzwań, w których do zdobycia będą liczne bonusy!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

Jak skorzystać z oferty Mistrzowskiego Kalendarza?

To bardzo proste, jeśli nie masz jeszcze konta w Fuksiarzu, to możesz je zarejestrować korzystając z bonusu powitalnego w postaci zakładu bez ryzyka na start do 500 zł, bez wymogu obrotu! Następnie wystarczy, że codziennie będziesz śledził nowe promocje dla stałych graczy, pojawiające się oknach kalendarza na stronie Fuksiarza.

Mistrzowski start – pierwszy bonus na start Mundialu

Pierwsza promocja w ramach kalendarza jest już dostępna! Wystarczy, że do 19 listopada zostawisz zgody marketingowe na swoim koncie w Fuksiarzu, a w dniu rozpoczęcia Mistrzostw otrzymasz e-mail lub SMS-a ze spersonalizowanym bonusem od depozytu na dobry początek turnieju!

Sprawdź ofertę bukmachera Fuksiarz

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze