Mistrz Kuponów w BetFan – nagrodą 5.000 zł na konto główne! 

Bukmacher BetFan szuka Mistrza Kuponów, a gdy go znajdzie, obdaruje nagrodą w wysokości 5.000 zł na konto główne! Żeby mieć szanse na wygraną, należy zapisać się do rywalizacji i jak najszybciej rozpocząć obstawianie zakładów. Wystarczy mieć 7 trafionych typów, po jednym na każdy dzień tygodnia, aby liczyć się w klasyfikacji końcowej. 

Na czym dokładnie polega nowa promocja BetFan? Otóż każdego dnia tygodnia, począwszy od poniedziałku do niedzieli, gracz musi postawić 1 kupon, który jest trafiony, dzięki czemu przechodzi do rywalizacji w kolejnym dniu

Konkurs wygrywa ten typer, który jako ostatni zostanie na placu boju albo ten, którego kurs łączny postawionych i wygranych do niedzieli kuponów będzie najwyższy. Nagrodą jest kwota 5.000 zł, która zostanie przekazana przez bukmachera BetFan na konto główne gracza (nie ma warunków obrotowych wygranych środków – można je od razu wypłacić).

Konkursy odbywają się w tygodniowych cyklach. Do edycji zaplanowanej na aktualny tydzień zapisało się już około 500 osób, ale nadal można zgłosić swój udział. 

Sprawdź ofertę BetFan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *