Dziś jest: 10 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

MB Boxing Night 7 „Na krawędzi”. Kursy bukmachera na galę boksu w Arłamowie

Mateusz Borek powraca z kolejną galą. Znany dziennikarz i organizator gal bokserskich tym razem całe przedsięwzięcie organizuje w Hotelu Arłamów, gdzie odbędzie się siedem pojedynków. Podczas wydarzeń pod szyldem MB Promotions kibice wielokrotnie byli świadkami wyrównanych zestawień – czy tak będzie i tym razem? Zobacz jak kursy bukmacherskie prezentują się w Etoto, którego twarzą jest organizator gali.

MB Boxing Night 7 – gala „Na krawędzi”

Rynek sportów walki, podobnie jak cały sport, dotknęły skutki pandemii. To ma wpływ również na kształt najbliższej gali organizowanej przez MB Promotions. Kilku nazwisk nie udało się na galę potwierdzić, problem był m.in. przy ściągnięciu do Polski zagranicznych zawodników. Całe zamieszanie, z koniecznością ograniczenia liczby osób obecnych podczas wydarzenia, również nie było bez znaczenia.

Jedną z przewodnich dewiz gal Mateusza Borka jest wyrównane widowisko. Podczas najbliższej gali również będzie kilka walk, które nie maja wyraźnego faworyta. Trzeba jednak powiedzieć sobie wprost, że obstawianie niektórych pojedynków ma sens tylko jeśli liczymy na spore niespodzianki.

W walce wieczoru w ringu zmierzą się Robert Parzęczewski i Sladan Janjanin. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to Polak jest faworytem w starciu wagi super średniej. Jego rywal w ostatnim czasie walczy ze zmiennym szczęściem. 3 wygrane i 3 porażki w minionych 6 konfrontacjach. Parzęczewski w zawodowej karierze przegrał tylko raz, a jego notowania w ostatnich miesiącach poszły w górę.

Kursy na walkę: Parzęczewski – 1.05, Janjanin – 8.00

Podobnie wygląda sytuacja z rywalizacją Kamila Łaszczyka z Piotrem Gudelem. Choć Gudel nie jest złym pięściarzem, to jednak klasa Łaszczyka jest widoczna także w kursach bukmacherów. Obstawianie wygranej niepokonanego na zawodowych ringach Kamila Łaszczyka nie będzie zbyt dochodowym zajęciem. Sporo zarobimy jednak licząc na niemałą sensację w Arłamowie. Walka w kategorii piórkowej.

Kursy na walkę: Łaszczyk – 1.04, Gudel – 8.50

Równie jednostronna jest ocena szans Sebastiana Ślusarczyka w kategorii półciężkiej. Jego rywalem będzie Serhii Zhuk. Zawodnik znalazł się w karcie w ostatniej chwili z powodu kontuzji Maxa Miszczenko. Zhuk w swoim rekordzie nie ma imponujących nazwisk i raczej nie powinien zagrozić solidnego Ślusarczykowi. Jeśli będzie inaczej – bukmacher sporo zapłaci.

Kursy na walkę: Ślusarczyk – 1.04, Zhuk – 8.50

Kolejne dwie walki są tym, co powinno przynieść najwięcej emocji. Pojedynek w super średniej pomiędzy Patrykiem Szymańskim a Przemysławem Gorgoniem może być ozdobą gali. Nieco wyżej stoją notowania Szymańskiego – ale Gorgoniowi nikt szans nie odbiera. Warto zastanowić się przy typowaniu tej walki.

Kursy na walkę: Szymański – 1.55, Gorgoń – 2.30

W kategorii junior średniej zmierzą się Tomasz Nowicki i Bartosz Głowacki. Dla bukmacherów to najbardziej wyrównana walka tej gali. Obaj zawodnicy stoczyli już kilka walk zawodowych, ale tak naprawdę bezpośrednia konfrontacja może dać odpowiedź na pytanie – który z nich ma szansę pójść wyżej? Szala delikatnie przechyla się w stronę niepokonanego Nowickiego, ale tu wszystko może się zdarzyć.

Kursy na walkę: Nowicki – 1.76, Głowacki – 1.95

Również w kategorii junior średniej rywalizować będą Oskar Kapczyński  oraz Kacper Salabura. Większe szanse na wygraną ma ten pierwszy. Kapczyński legitymuje się rekordem 3-0 a jego rywal 1-0. Walka odbędzie się na krótkim, 4-rundowym dystansie. W tym przypadku bukmacherzy bardziej oceniają potencjał Kapczyńskiego, bowiem obaj zawodnicy nie są jeszcze zbyt doświadczeni na zawodowych ringach.

Kursy na walkę: Kapczyński – 1.20, Salabura – 4.00

Pojedynkiem otwierającym MB Boxing Night 7 będzie starcie Łukasza Różańskiego z Eriksem Kolesnikovsem. Różański legitymuje się rekordem 11-0, a jego rywal 10-8-1. Nie trudno dostrzec dysproporcje w dorobku obu pięściarzy. Bukmacherzy nie mają wątpliwości i to starcie oceniają najbardziej jednostronnie ze wszystkich walk.

Kursy na walkę: Różański – 1.01, Kolesnikovs – 11.00

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

MB Boxing Night 7. Kiedy gala? Gdzie oglądać?

Gala boksu w Arłamowie odbędzie się w najbliższą sobotę, 20. czerwca. Transmisja w TVP Sport. Początek o godzinie 19:50.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze