Dziś jest: 28 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Marzec miesiącem wysokich wygranych u bukmacherów

W marcu 2019 r. w polskich zakładach bukmacherskich padły dwie wyjątkowo wysokie wygrane.

Informacja o pierwszej z nich pojawiła się 14 marca na twitterowym koncie bukmachera STS, ponieważ to właśnie w tej firmie padła wygrana. Gracz, który obstawił 14 kuponów za łączną stawkę 76 zł wygrał aż 1,25 mln zł. Obstawione mecze rozgrywane były w końcówce lutego oraz pierwszej połowie marca, a szczęśliwiec mógł ucieszyć się z wygranej 13 marca, kiedy to odbył się ostatni z obstawionych meczy.

Wieść o drugiej wygranej nadeszła 1 kwietnia również z twitterowego konta, tym razem jednak bukmachera Fortuna. Gracz, który obstawił dwa niemal identyczne kupony (różniące się tylko jednym dodatkowym meczem na jednym z nich) zainkasował ponad 1,16 mln zł, inwestując zaledwie 205,22 zł. Tym razem wygrana padła w firmie Fortuna – zakłady zawarte zostały 31 marca, a wszystkie szczęśliwe dla gracza mecze rozegrane zostały jeszcze tego samego dnia.

Marzec okazał się więc miesiącem wyjątkowo szczęśliwym dla 2 graczy, ponieważ obie te wygrane zaliczane są do jednych z najwyższych wygranych w historii polskich zakładów bukmacherskich.

Gratulujemy zwycięzcom, a także czekamy na wieści o kolejnych szczęśliwych kuponach!

Komentarze