Dziś jest: 5 czerwca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

LVBet sponsorem głównym Śląska Wrocław – przez 3 kolejne sezony

LV BET Zakłady Bukmacherskie będzie od następnego sezonu nowym sponsorem głównym piłkarskiego Śląska Wrocław. Bukmacher przejmie tę rolę po Noblebet i zostanie z klubem przez 3 kolejne lata.  

Chociaż współpraca Śląska Wrocław z nowym bukmacherem oficjalnie rozpocznie się dopiero po zakończeniu trwającego sezonu, już w meczu wrocławskiego klubu ze Stalą Mielec (ostatni mecz tych rozgrywek) logotyp LVBet zaprezentowany zostanie na froncie koszulek meczowych WKS-u. Będzie to możliwe za sprawą porozumienia bukmacherów Noblebet i LVbet. Inne elementy brandingu na razie się nie zmienią. 

W kolejnych sezonach na mocy podpisanej umowy sponsoringowej logo LVBet umieszczone zostanie na wszelkich materiałach promocyjnych Śląska Wrocław. Zobaczymy je na strojach meczowych czy treningowych klubu, jego nośnikach na Stadionie Wrocław, obiekcie treningowym itp. Nowa umowa przewiduje też rozmaite aktywności dla fanów Śląska organizowane w mediach społecznościowych i w trakcie meczów wspólnie przez nowych partnerów. Współpraca zawarta została aż do końca sezonu 2024/25. 

Bukmacher LVBet sponsoruje już kluby piłkarskie takie jak: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock, Stal Mielec, Garbarnia Kraków oraz serwis o tematyce sportowej Łączy Nas Pasja. Firma bukmacherska wspiera także polski e-sport – ostatnio została sponsorem All in Games Wisły Kraków. 

Więcej o LVBet

Komentarze