Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

LVBet oferuje bonus na Sporty Wirtualne – aż 300 PLN!  

Bukmacher LVBet przygotował dla swoich graczy bonus o wartości aż 300 zł, który można wykorzystać na wszystkie dyscypliny znajdujące się w ofercie sportów wirtualnych. Akcja promocyjna rusza już we wtorek 5 stycznia 2021 r. o godz. 10:00 i będzie aktywna do niedzieli 10 stycznia 2021 r. do końca dnia. 

Bonus zostaje przyznany graczom, którzy dokonają depozytu o minimalnej wartości 20 zł. Bonus wynosi 50% wpłaconej kwoty, ale nie więcej niż 300 zł. Żeby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu (300 zł), należy wpłacić depozyt w wysokości 600 zł. Środki bonusowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie do obstawiania zakładów bukmacherskich znajdujących się w ofercie Sportów Wirtualnych LVBet, w tym na: wirtualną piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne. Zakłady bukmacherskie zamieszczone w ofercie przedmeczowej i zakłady na żywo nie kwalifikują się do obrotu bonusem. Przed wypłatą środków bonusowych wymagany jest ich 6-krotny obrót.  

Bonus LVBet będzie dostępny na koncie gracza do 10 stycznia 2021 r. (do godziny 23:59). Jego termin ważności to 30 dni od chwili wpłacenia depozytu. 

Sprawdź ofertę LVBet

Komentarze