Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz. Kursy bukmacherskie na mecz lidera mazowieckiej III ligi

W najbliższym meczu, w ramach 31. kolejki rozgrywek III ligi grupy I, lider rozgrywek Legionovia Legionowo podejmować będzie broniącą się przed spadkiem drużynę Pelikana Łowicz. Dla obu zespołów to kolejny ważny mecz dla końcowego układu tabeli, dlatego też zapowiada się naprawdę ekscytująco. Na kogo stawiają polscy bukmacherzy? Sprawdzamy kursy bukmacherskie przed pojedynkiem Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz.

Obie drużyny po serii zwycięstw zanotowały remis

Choć bukmacherzy wskazywali ją jako zdecydowanego faworyta, to prowadząca w tabeli Legionovia Legionowo w poprzedniej kolejce zremisowała bezbramkowo z zespołem Broni Radom. To potknięcie było o tyle zaskakujące, że podopieczni Michała Pirosa, mający dość bezpieczną przewagę nad drugą Polonią Warszawa, wcześniej wygrali kilka meczów z rzędu. O sile zespołu z Legionowa przekonali się między innymi gracze Znicza Biała Piska, rezerw Legii Warszawa, Pilicy Białobrzegi oraz Mamr Giżycko.

Piłkarze Pelikana Łowicz z kolei w poprzedniej serii gier zremisowali 1:1 z zespołem GKS-u Wikielec. Bramkę dla drużyny prowadzonej przez Pawła Jakóbiaka zdobył Dariusz Zjawiński. Zespół z województwa łódzkiego wcześniej jednak wygrał trzy mecze: z Bronią Radom, rezerwami ŁKS-u Łódź oraz drugą drużyną Legii Warszawa. Takie wyniki pozwoliły łowiczanom na przesunięcie się na 13. miejsce ligowej tabeli o odskoczenie od strefy spadkowej na siedem punktów.

Bukmacherzy typują zwycięstwo Legionovii Legionowo

W poprzednim meczu obu drużyn górą była Legionovia Legionowa, która wygrała 2:1, spełniając tym samym przewidywania bukmacherów, którzy upatrywali w niej faworyta jesiennego spotkania. Wynik spotkania otworzył bramką z rzutu karnego Tomasz Kolus, zawodnik Pelikana Łowicz. Legionovia trafiła dwa razy za sprawą Bartosza Mroczka i Patryka Koziary, który również okazał się być skutecznym egzekutorem jedenastki. Także i teraz bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa lidera z Legionowa.

Kursy bukmacherskie na mecz Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz

Superbet: Legionovia Legionowo – 1.45, remis – 4.40, Pelikan Łowicz – 6.10

Etoto: Legionovia Legionowo – 1.40, remis – 4.30, Pelikan Łowicz – 6.50

Noblebet: Legionovia Legionowo – 1.35, remis – 4.60, Pelikan Łowicz – 7.00

STS: Legionovia Legionowo – 1.41, remis – 4.40, Pelikan Łowicz – 6.60

Fuksiarz: Legionovia Legionowo – 1.40, remis – 4.30, Pelikan Łowicz – 6.50

III liga grupa I. Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz. Kiedy mecz? Gdzie oglądać?

Mecz Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz rozegrany zostanie na stadionie w Legionowie. Pierwszy gwizdek sędziego w środę, 11 maja, o godzinie 18:00.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *