Kwarantanna z Ekstrakasą – w LVBet gra bez podatku!

Bukmacher LVBet przekonuje, że narodowa kwarantanna w domu wcale nie musi być nudna. LVBet udostępnił swoim graczom promocję, dzięki której można obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku. W ten sposób promocja zapewnia rozrywkę i może dać spore oszczędności. Jeśli gracz obstawi zakład spełniający warunki promocji, 12-procentowy podatek od gier opłaci bukmacher. 

Do udziału w promocji kwalifikują się zakłady akumulowane postawione w godzinach 06:00 – 16:00, na których zamieszczone zostaną minimum 3 zdarzenia, a ich kurs ogólny wyniesie 2.20. Akcja promocyjna dotyczy całej oferty zakładów sportowych LVBet (pre-match i live) – zarówno stawianych poprzez stronę internetową, jej wersję mobilną oraz aplikację mobilną (konieczne jest korzystanie z najnowszej wersji apki). Jedynie zakłady wniesione za środki własne (nie bonusowe) biorą udział w promocji. 

Jak to działa? W przypadku spełnienia warunków promocji odpowiednie parametry zakładu ulegną podwyższeniu tak, że standardowy wskaźnik 0,88 zostanie zwiększony do 1,00. 

Promocja trwa od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r. 

LVBet jest legalnym bukmacherem w Polsce, który działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów pod numerem PS4.6831.9.2016.EQK z dnia 13 maja 2016 r.

Sprawdź ofertę LVBet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *