Dziś jest: 9 sierpnia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Kurs na wygraną – w Fortunie 50.000 zł dla najlepszych graczy

Z okazji rozpoczęcia półfinałów Euro 2020 bukmacher Fortuna ogłasza specjalny konkurs, w którym najlepsi gracze zgarną po 1.000 zł. Jeśli i Ty znajdziesz się wśród 50 najlepiej typujących graczy, poza wygranymi z kuponów otrzymasz od Fortuny również 1.000 zł w punktach FKP. 

Żeby wziąć udział w promocji „Kurs na wygraną” Fortuny, należy w dniach 6 – 7 lipca 2021 r. obstawić trafiony kupon SOLO lub AKO z zakładami z oferty przedmeczowej. Zakłady można stawiać przez stronę internetową bukmachera, stronę mobilną, aplikację na urządzenia mobilne lub też w stacjonarnych punktach Fortuny. Stawka zakładu musi wynieść minimum 2 zł.  

50 graczy, którzy spełnią te warunki i ich wygrane kupony będą mieć najwyższy łączny kurs, otrzyma od bukmachera Fortuna po bonusie o wartości 1.000 zł. Ponieważ bonus wypłacony zostanie w punktach FKP to w przypadku wygranej gracz uzyska 140000 FKP. Zakłady muszą być rozstrzygnięte do godz. 9:00 w dniu 8 lipca 2021 r. Jeśli kilku graczy postawi wygrany kupon o identycznym kursie całkowitym, pod uwagę będzie brany ten o wyższej stawce. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze