Kto zostanie mistrzem NBA? Zobacz przewidywania bukmacherów w LV Bet

W najlepszej koszykarskiej lidze świata jeszcze ponad miesiąc potrwa sezon regularny. Potem przyjdzie czas na play-off’y. To jeszcze sporo grania, kilkadziesiąt spotkań przed najlepszymi drużynami i wiele może się wydarzyć. Jednak już teraz warto sprawdzić kto jest faworytem do zdobycia mistrzowskich pierścieni za triumf w lidze NBA.

Najważniejsze rozstrzygnięcia w NBA – zobacz kursy LV Bet

W tym momencie najlepszym zespołem w całej lidze jest Milwaukee Bucks. Drużyna której gwiazdą jest Giannis Antetokounmpo notuje w tej chwili bilans 50-8. To daje Kozłom również prowadzenie w Konferencji Wschodniej. Za nimi na Wschodzie są aktualni mistrzowie NBA – Toronto Raptors. Mimo odejścia Kawhiego Leonarda drużyna z Kanady gra całkiem dobrze. Bilans 42-16 pozwala im minimalnie wyprzedzać Boston Celtics. Celtowie do tej pory mają 41 wygranych i 17 porażek na swoim koncie.

Zwycięzca Konferencji Wschodniej: Bucks – 1.53, Raptors – 8.50, Celtics – 8.50, Heat – 8.50,
76ers – 9.00

Po drugiej stronie liderem jest Los Angeles Lakers. Drużyna w której brylują LeBron James oraz Anthony Davis ma bilans 44-12 i w ostatnich dniach notuje dobrą serię spotkań. Jeziorowcy zbroją się w walce o tytuł – podpisali kontrakt z Markieffem Morrisem, a w kręgu zainteresowań drużyny z Kalifornii jest również Dion Waiters. Drugie miejsce w Konferencji Zachodniej obecnie zajmują gracze Denver Nuggets (40-18), a tuż za ich plecami jest lokalny rywal Lakers czyli Los Angeles Clippers (39-19). Stosunkowo wysoko cenione są również szanse Houston Rockets. James Harden i spółka wygrali 38 i przegrali 20 spotkań.

Zwycięzca Konferencji Zachodniej: Lakers – 2.60, Clippers – 3.40, Rockets – 7.00, Nuggets – 9.00

Postawa w sezonie regularnym dużo mówi o możliwościach poszczególnych drużyn, jednak dopiero play-off’y będą prawdziwą weryfikacją planów każdej z organizacji. Mocniejsza wydaje się Konferencja Zachodnia co wcale nie oznacza, że po końcowy triumf nie sięgnie ktoś ze Wschodu. Paradoksalnie, więcej mocnych drużyn na Zachodzie może mieć wpływ na bardziej wyniszczającą grę w decydującej fazie sezonu dla drużyn z Western Conference. O ile np. Bucks przegrali zaledwie 4 mecze we własnej Konferencji, o tyle już Lakers mieli 6 porażek z innymi zespołami Zachodu.

Zwycięzca ligi: Bucks – 3.25, Lakers – 3.90, Clippers – 4.30, Rockets – 14.00

Poza zmaganiami drużynowi w tle toczy się również batalia o indywidualne wyróżnienia. Faworytem bukmacherów do zdobycia tytułu MVP sezonu regularnego jest Giannis Antetokounmpo (kurs 1.25). Dużo niżej ocenia się szanse LeBrona Jamesa (kurs 8.50) czy Luki Doncicia (kurs 8.50).

Liga NBA – do kiedy gra? Gdzie oglądać?

Sezon regularny ligi NBA potrwa do 15. kwietnia. Później rozpocznie się faza play-off.
W Polsce mecze NBA można oglądać na sportowych kanałach Canal +.

Sprawdź ofertę bukmachera LV Bet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *