Dziś jest: 27 maja 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Kto zgarnie Polskie Nagrody Filmowe? Kursy na Orły 2020 znajdziesz w BETFAN

Za nami rozdanie nagród BAFTA i przede wszystkim ceremonia wręczenia Oscarów. Świat rozdał najważniejsze statuetki dla branży filmowej – teraz czas na Polskę. Kto jest faworytem do wygranej podczas ceremonii rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2020? Sprawdź kursy bukmacherskie w BETFAN.

Orły 2020 – zobacz kursy

Głównym kandydatem do zgarnięcia nagród podczas tegorocznej ceremonii jest film „Boże Ciało”. Tytuł niedawno nominowany do Oscara powinien spełnić oczekiwania bukmacherów i triumfować w najważniejszych kategoriach. Nagroda dla Najlepszego filmu powinna być formalnością, chociaż pozostałe nominowane filmy również trzymają poziom.

Najlepszy film – kursy

„Boże Ciało” – 1.04, „Ikar. Legenda Mietka Kosza” – 6.50, „Obywatel Jones” – 11.00,
„Pan T.” – 19.00, „Supernova” – 25.00

„Boże Ciało” to główny kandydat do wygranej również w kategorii Najlepszy reżyser. Jan Komasa jest zdecydowanym faworytem w wyścigu po statuetkę. Choć rywalizował będzie m.in. z uznaną w świecie Agnieszką Holland.

Najlepszy reżyser – kursy

Jan Komasa („Boże Ciało”) – 1.08, Maciej Pieprzyca („Ikar. Legenda Mietka Kosza”) – 5.50,
Agnieszka Holland („Obywatel Jones”) – 12.00, Marcin Krzyształowicz („Pan T.”) – 15.00,
Bartosz Kruhlik („Supernova”) – 20.00

Patrząc na mocną pozycję „Bożego Ciała” w poprzednich kategoriach, nie dziwi rola faworyta w kategorii Najlepszy scenariusz. Tu również produkcja mająca na koncie nominację do Oscara powinna zgarnąć nagrodę.

Najlepszy scenariusz – kursy

„Boże Ciało” – 1.20, „Obywatel Jones” – 7.00, „Ikar. Legenda Mietka Kosza” – 8.00,
„Pan T.” – 8.00, „Mowa ptaków” – 14.00

Idąc dalej, również w kategoriach aktorskich „Boże Ciało” może rozbić bank. Bartosz Bielenia – nagrodzony tytułem European Shooting Star 2020 w Berlinie – to kandydat do zgarnięcia statuetki za Najlepszą główną rolę męską (kurs 1.20). Trzeba jednak zauważyć, że tu zdaniem bukmacherów może liczyć się również Dawid Ogrodnik, który zagrał w „Ikar. Legenda Mietka Kosza” (kurs 3.30).

Gdzie jeszcze „Boże Ciało” jest na czele stawki? Z pewnością w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca. Eliza Rycembel (kurs 1.50) rywalizuje tutaj przede wszystkim z Agatą Buzek grającą w „Córce trenera” (kurs 4.50) i Jowitą Budnik za film „Ikar. Legenda Mietka Kosza” (kurs 5.00).

Za Najlepszą główną rolę kobiecą nagrodę także może otrzymać gwiazda „Bożego Ciała” – Aleksandra Konieczna (kurs 2.90). Tu jednak faworytem bukmacherów jest Dorota Kolak grająca w filmie „Zabawa, zabawa” (kurs 2.50), a równie wysoko ceni się Krystynę Jandę i jej występ w „Słodkim końcu dnia” (kurs 3.00).

Najlepsza drugoplanowa rola męska to starcie dwóch aktorów z „Bożego Ciała”. Łukasza Simlata (kurs 2.30) i Tomasza Ziętka (kurs  6.50) może jednak pogodzić grający w „Panu T.” Sebastian Stankiewicz (kurs 2.00). Nie bez szans jest również Robert Więckiewicz za rolę w „Ukrytej grze” (kurs 6.00).

„Boże Ciało” w sumie otrzymało 15 nominacji do Orłów 2020. Dwucyfrową liczbę osiągnęły również „Pan T.” – 12 i „Ikar. Legenda Mietka Kosza” – 11.

Orły 2020 – kiedy ceremonia? Gdzie oglądać?

Ceremonia rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2020 odbędzie się w poniedziałek, 2. marca.
Transmisję na żywo z gali przeprowadzi Canal +.

Sprawdź ofertę bukmachera Betfan

Komentarze