Dziś jest: 6 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Kto wygra program „Tylko Jeden” i zostanie nową gwiazdą KSW? Zobacz przewidywania Totalbet

Nowe show w telewizji Polsat zyskało dużą popularność wśród fanów sportów walki. Program „Tylko Jeden” zbliża się do wielkiego finału, a triumfator całego przedsięwzięcia zgarnie warty 200 tysięcy złotych kontrakt z federacją KSW. W decydującym starciu zmierzą się ze sobą Tomasz Romanowski oraz Marcin Krakowiak, który zastąpi w finale kontuzjowanego Adriana Bartosińskiego.

Finał „Tylko Jeden” – kursy w Totalbet

Pomysłodawcą programu jest Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW. Pierwsza edycja tego formatu stała się w ostatnich tygodniach jednym z hitów w ramówce stacji Polsat. Połączenie sportowej rywalizacji z formułą reality show „chwyciło” i trafiło do szerokiego grona odbiorców. W programie udział wzięło 10 zawodników mieszanych sportów walki, którzy mierzyli się w walkach na zasadach MMA w jednej kategorii wagowej.

Zawodnicy poza samymi walkami brali udział w dodatkowych konkurencjach, ale ostatecznie to starcie w klatce decydowało kogo będziemy oglądać w kolejnych odcinkach. W całej serii nie brakowało kontuzji, przekroczenia limitu wagowego czy powrotów – ostatecznie jednak w finałowej potyczce zmierzą się Tomasz Romanowski oraz Marcin Krakowiak, który zajmie miejsce niezdolnego do walki Adriana Bartosińskiego.

Co ciekawe finałowe starcie między Romanowskim a Krakowiakiem będzie… rewanżem za półfinał. Obaj zawodnicy spotkali się właśnie na tym etapie programu i wówczas górą był Tomasz Romanowski, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów po trzech rundach pojedynku. Krakowiak udział w finale „zawdzięcza” kontuzji innego uczestnika – jednak w swoich dwóch starciach w programie prezentował się z dobrej strony.

W pierwszym odcinku show to właśnie Marcin Krakowiak wygrał walkę z Pawłem Kiełkiem przez poddanie w pierwszej rundzie. Na tym samym etapie rywalizacji – w odcinku drugim – Tomasz Romanowski pokonał Mariusza Radziszewskiego decyzją sędziów po dwurundowym boju.

Kto wygra program „Tylko Jeden”? Zobacz kursy Totalbet
Tomasz Romanowski – 1.80, Marcin Krakowiak – 1.90

Obaj zawodnicy nie są nowicjuszami. Choć nie są zaliczani do grona popularnych zawodników MMA w Polsce, co telewizyjny program może jednak szybko zmienić, to ich doświadczenie jest spore. Romanowski legitymuje się bilansem 11-7 a Krakowiak 8-2.

Sprawdź ofertę bukmachera Totalbet

Finałowy odcinek „Tylko Jeden” – kiedy? Gdzie oglądać?

8. odcinek programu „Tylko Jeden” (finałowy) będzie można obejrzeć na antenie telewizji Polsat. Początek w piątek, 1. maja o godzinie 21:50.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze