Dziś jest: 23 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Kto nowym selekcjonerem Reprezentacji Polski? Bukmacherzy oceniają kandydatów

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem piłkarskiej Reprezentacji Polski. Ta informacja wstrząsnęła całą piłkarską Polską i pojawiła się w najmniej oczekiwanym momencie. Jednak teraz czas na wybór nowego człowieka, który poprowadzi zespół w eliminacjach do Mistrzostw Świata oraz podczas turnieju Mistrzostw Europy. Zobacz komu największe szanse na zatrudnienie dają bukmacherzy.

Włoch, Polak a może ktoś inny?

Po zwolnieniu Jerzego Brzęczka ruszyła giełda nazwisk. Kto może zastąpić byłego selekcjonera? Nie jest tajemnicą, że o tym zdecyduje prezes PZPN Zbigniew Boniek. Jasno więc klarują się tu kierunki, które warto obserwować przy poszukiwaniach kandydata na stanowisko selekcjonera. Przede wszystkim warto spojrzeć na Włochy. To kraj bardzo bliski Bońkowi a już wcześniej mówiło się o tym, że kadrę może objąć człowiek z kraju Juventusu i Romy.

Najpoważniejszym kandydatem wydaje się być – i tak też twierdzą bukmacherzy – Marco Giampaolo. Zbigniew Boniek bardzo pochlebnie wypowiadał się o tym trenerze, styl jego pracy mógłby odpowiadać oczekiwaniom PZPN a jak donosi włoska prasa był kontakt na linii PZPN – Giampaolo. Z drugiej jednak strony jak informował dziennikarz Krzysztof Stanowski nazwiska Giampaolo oraz Nenada Bjelicy nie są w ogóle rozpatrywane. Czy można ufać informacjom, które prezes Boniek przekazał dziennikarzowi Kanału Sportowego? Być może to zwykły fortel by wprowadził opinię publiczną w błąd.

Kolejnym włoskim szkoleniowcem, który był już bardzo mocno przymierzany do kadry Biało-czerwonych, jest Gianni De Biasi. Obecny trener Azerbejdżanu zyskał spore uznanie prowadząc wcześniej Albanię. Boniek już w przeszłości był niemalże „po słowie” z De Biasim – wtedy jednak zdecydował się na zatrudnienie Jerzego Brzęczka. Czy temat może wrócić? Bukmacherzy widzą taką szansę, a jak stwierdził Mateusz Borek – kolejny z dziennikarzy będących blisko Reprezentacji Polski – wyciągnięcie De Biasiego z federacji Azerbejdżanu nie byłoby zadaniem nadto skomplikowanym.

Oczywiście na giełdzie nazwisk przewijają się także czołowe nazwiska trenerów, którzy są aktualnie bez stanowiska. Wielu z nich jednak albo nie pasuje do prowadzenia drużyny narodowej, albo zdecydowanie oczekują zbyt dużej pensji.

Mówi się również o polskich trenerach. Kto jest brany pod uwagę? W mediach społecznościowych pojawiły się głosy o rozmowach Zbigniewa Bońka z Dariuszem Żurawiem, choć to raczej tylko plotki. Nie jest tajemnicą, że prezes PZPN ceni warsztat Michała Probierza czy Jacka Magiery. Ostatnio komplementował również Marka Papszuna.

Dwa nazwiska, które także są wysoko oceniane wśród potencjalnych kandydatów to Włoch, Luciano Spalletti oraz… Adam Nawałka. Być może ktoś z nich będzie zatem czarnym koniem w walce o posadę selekcjonera? Póki co kto zasiądzie na trenerskim stołku wie zapewne tylko sam zainteresowany oraz Zbigniew Boniek.

Kursy niektórych bukmacherów na wybór nowego selekcjonera Reprezentacji Polski

Kursy przedstawiają największych faworytów danego bukmachera na wybór nowego selekcjonera

BetFan: Giampaolo – 3.00, Bjelica – 7.00, De Biasi – 10.00
Fortuna: Giampaolo – 2.50, De Biasi – 7.50, Favre – 10.00, Bjelica – 10.00
Etoto: Giampaolo – 3.00, De Biasi – 5.00, Spalletti – 8.50
LVBet: Giampaolo – 3.00, De Biasi – 6.50, Bjelica – 10.00
STS: Giampaolo – 2.50, Bjelica – 6.00, De Biasi – 12.50
Forbet: Giampaolo – 2.85, Sarri – 6.00, De Biasi – 7.00
NobleBet: Giampaolo – 3.00, De Biasi – 6.50, Bjelica – 10.00
eWinner: Giampaolo – 4.00, De Biasi – 6.50, Favre – 7.50

Komentarze