Dziś jest: 26 maja 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

KSW 94. Typy bukmacherskie, kursy (11.05.2024)

Organizacja KSW powraca do ERGO Areny, gdzie odbędzie się sobotnia gala KSW 94. Przygotowaliśmy typy na wszystkie dziesięć walk, które zaplanowano podczas tego wydarzenia.

KSW 94. Typy

Na gali KSW 94 nie zabraknie wyrównanych konfrontacji, starć o wielką stawkę czy bardzo medialnych zestawień. Typy bukmacherskie na wszystkie pojedynki opisujemy poniżej.

Adrian Bartosiński – Igor Michaliszyn

Typ: Adrian Bartosiński wygra (kurs Fortuna: 1.35)

Bartos jest faworytem starcia, a na jego korzyść przemawia też fakt, że do walki przystąpi po pełnym obozie. Michaliszyn dopiero w tygodniu gali dowiedział się o swoim starcie i jest zastępstwem za kontuzjowanego Andrzeja Grzebyka. Aktualny mistrz jest zatem w komfortowej sytuacji.

Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka

Typ: Walka zakończy się w 1 lub 2 rundzie (kurs Betfan: 1.40)

Kategoria ciężka, dwóch zawodników mocnych w technikach uderzanych. To zwiastuje zakończenie tej rywalizacji przed czasem, a nawet przed jej ostatnią odsłoną. Wrzosek jest faworytem, ale nie można zapomnieć o tym jak mocno umie bić Szpilka. Tu jeden cios powinien być decydujący, a o tym w którą stronę on powędruje trudno jednoznacznie przesądzać.

Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk

Typ: Robert Ruchała wygra (kurs Superbet: 1.55)

Do tej walki stanie dwóch zawodników o wielkiej ambicji, ale stawiamy na triumf Roberta Ruchały. Przygotowania w najlepszej amerykańskiej szkole MMA, doświadczenie poprzednich walk i życiowa forma – to przemawia na korzyść byłego mistrza. Kaczmarczyk to mimo wszystko zawodnik będący jeszcze nieco niżej w hierarchii.

Ahmed Vila – Kacper Formela

Typ: Kacper Formela wygra przed czasem (kurs Betfan: 2.25)

Formela wchodzi do KSW z łatką jednego z najciekawszych zawodników, którzy zasilili organizację w ostatnim czasie. Jego dorobek w FEN pokazuje, że to poważny kandydat do tego, aby namieszać w nowym miejscu. Vila jest zawodnikiem solidnym, ale Formela powinien przywitać się z nową publicznością w spektakularny sposób.

Ricardo Prasel – Stefan Vojcak

Typ: Walka zakończy się przez KO/TKO/dyskwalifikację (kurs Fortuna: 1.50)

Dwóch nieprzewidywalnych zawodników, zatem rozstrzygnięcie może potoczyć się w każdą ze stron. Są jednak spore szanse na to, że w starciu tak potężnych wojowników nie zobaczymy pełnego dystansu. I raczej trudno liczyć, że któryś z zawodników popisze się poddaniem. Tu zdecydują mocne ciosy.

Daniel Tarchila – Dawid Kareta

Typ: Daniel Tarchila wygra (kurs Fortuna: 1.51)

Tarchila to jeden z ciekawszych zawodników młodego pokolenia w KSW. Do tej pory jego bilans w federacji jest dodatni, a wiele wskazuje na to, że w przyszłości może stanowić o sile dywizji piórkowej. Na jego tle Kareta wygląda po prosty na zawodnika w tej chwili słabszego.

Filip Stawowy – Ivan Vitasović

Typ: Więcej niż 1.5 rundy (kurs Superbet: 1.85)

Kolejne starcie w kategorii ciężkiej i kolejne, gdzie trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Wiadomo jednak, że obaj zawodnicy lubią walczyć spokojnie i szukać swoich okazji. Tu raczej nie będzie narzucania tempa w 1 rundzie, co daje spore szanse na walkę na przynajmniej połowie zaplanowanego dystansu.

Adrianna Kreft – Mafalda Carmona

Typ: Walka w pełnym dystansie (kurs Betfan: 1.45)

O rywalce Polki wiadomo niewiele, a sama Adrianna Kreft ostatnio nie miała najlepszej passy. Patrząc na to, jak ostatnio wyglądają pojedynki kobiet podczas gal KSW, tu możemy założyć po prostu tyle, że starcie odbędzie się na pełnym dystansie.

Patryk Tołkaczewski – Michał Turyński

Typ: Michał Turyński wygra (kurs Fortuna: 2.47)

Turyński to nieprzewidywalny zawodnik, który wchodzi w świat MMA. Tołkaczewski może mieć z nim bardzo dużo problemów i jeśli gdzieś szukać niespodzianki podczas KSW 94, to jest to właśnie to starcie.

Michał Michalski – Bartosz Leśko

Typ: Walka zakończy się przed czasem (kurs Betfan: 1.50)

Walka, która z zakulisowych powodów będzie otwierała galę w ERGO Arenie. Choć tak naprawdę to może być jedno z najlepszych starć w całej rozpisce KSW 94. Szykujemy się sporo wrażeń i efektowne zakończenie tego boju.

Porównanie kursów legalnych bukmacherów na MMA (Kursy.ooo)

KSW 94. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala mieszanych sportów walki KSW 94 odbędzie się w sobotę, 11 maja. Początek o godzinie 19:00. Transmisja na platformie Viaplay.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze