Dziś jest: 22 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

KSW 53 już 11. lipca. Zobacz kursy u bukmachera Etoto

Powraca Konfrontacja Sztuk Walki! Już w najbliższą sobotę, 11. lipca odbędzie się pierwsza w roku 2020 gala tej federacji. W karcie znalazło się miejsce na 8 pojedynków, które zapowiadają się bardzo emocjonująco. Bukmacherzy mieli twardy orzech do zgryzienia przy niektórych zestawieniach – a już teraz kursy można sprawdzić np. w Etoto.

KSW 53: Reborn. Powrót do rywalizacji

Mamy już lipiec, a KSW dopiero „otworzy” rok 2020. Jednak organizatorzy chcą powrócić w wielkim stylu. Nie da się ukryć, że gala telewizyjna będzie mniej widowiskowa z punktu widzenia oprawy całego widowiska, ale zestawienia walk robią wrażenie.

Już na samym początku kibice będą mogli zobaczyć interesujące starcie w wadze koguciej. Jakub Wikłacz zmierzy się z Sebastianem Przybyszem. I choć nieco większe szanse bukmacherzy dają temu pierwszemu, to walka może być dość wyrównana i żaden wynik nie będzie większą sensacją.

Następnie do klatki KSW wejdą Michał Pietrzak i Kamil Szymuszowski. Ponownie bukmacherzy typują lekką przewagę na korzyść pierwszego z zawodników, ale Szymuszowski nie będzie tutaj bez szans.

Trzecie starcie może pretendować do miana najbardziej wyrównanej walki tego wieczoru. Artur Sowiński zmierzy się z Gracjanem Szadzińskim. „Kornik” to były mistrz federacji KSW, a Szadziński to zawodnik mogący pochwalić bardzo mocnym ciosem jak na wagę lekką.

Półmetkiem rywalizacji podczas KSW 53 będzie starcie Romana Szymańskiego z Filipem Pejiciem. W zestawieniu bukmacherzy typują wygraną Polaka, ale ponownie nie jest to starcie jednostronne. Pejić ma swoje atuty i może je bezwzględnie wykorzystać. I wcale problemem nie musi być jego nagłe „wskoczenie” w miejsce kontuzjowanego Mateusza Legierskiego.

Fani zobaczą również starcie Andrzej Grzebyk kontra Tomasz Jakubiec. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie kilka sukcesów w zawodowym MMA. Jakubiec to mistrz federacji AFN, z kolei Grzebyk wygrywał pasy w ramach FEN. Walka może mieć bardzo ciekawy przebieg.

Ostatnie trzy starcia zapowiadają się zdecydowanie najbardziej intrygująco. Po 5 latach do KSW wraca legenda polskie MMA, Tomasz Drwal. I choć doświadczonego zawodnika bukmacherzy cenią wyżej niż jego rywala, to Łukasz Bieńkowski ma sporo atutów. To kolejne starcie, gdzie naprawdę trudno wskazać wyraźnego faworyta.

Przedostatnie starcie gali KSW 53 to rywalizacja mocnych nazwisk. Borys Mańkowski kontra Marcin Wrzosek. Ta walka to po pierwsze pojedynek dwóch byłych mistrzów federacji KSW, a po drugie szansa na wyjaśnienie prywatnego konfliktu. „Diabeł Tasmański” jest wyżej notowany od Wrzoska. Jednak ponownie – każde rozstrzygnięcie jest tu możliwe.

Walką wieczoru będzie starcie o pas wagi lekkiej. Mateusz Gamrot po raz trzeci zmierzi się z Normanem Parke. Pierwsze starcie wygrał Polak, drugie uznano za nieodbyte a w trzecim niepokonany Gamrot znów będzie faworytem. W tym przypadku także będzie trochę „złej krwi”.

KSW 53: Reborn. Zobacz kursy w Etoto

Mateusz Gamrot – 1.40, Norman Parke – 2.75

Borys Mańkowski – 1.55, Marcin Wrzosek – 2.30

Tomasz Drwal – 1.62, Łukasz Bieńkowski – 2.15

Andrzej Grzebyk – 1.55, Tomasz Jakubiec – 2.30

Roman Szymański – 1.50, Filip Pejić – 2.45

Artur Sowiński – 1.71, Gracjan Szadziński – 2.00

Kamil Szymuszowski – 2.40, Michał Pietrzak – 1.50

Sebastian Przybysz – 2.20, Jakub Wikłacz – 1.60

Sprawdź ofertę bukmachera Etoto

KSW 53: Reborn. Kiedy? Gdzie oglądać?

Gala odbędzie się w sobotę, 11. lipca. Początek o godzinie 20:00. Transmisja gali wyłącznie w systemie PPV.

Przypominamy, że bezpłatne transmisje wielu wydarzeń sportowych (m.in. Ekstraklasa, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Wimbledon, Roland Garros, US Open, Australian Open i wiele więcej) można też oglądać na stronach legalnych firm bukmacherskich. Transmisje są bardzo wysokiej jakości, a dostęp do nich jest bezpłatny i całkowicie legalny. Jest to ciekawa alternatywa dla płatnych kanałów telewizyjnych. Informacje o tym jakie wydarzenia transmitują poszczególni bukmacherzy znajdziesz tutaj: TRANSMISJE SPORTOWE NA STRONACH BUKMACHERÓW.

Komentarze