Dziś jest: 14 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Knockout Boxing Night ze wsparciem eWinner

Gale bokserskie Knockout Boxing Night mają swojego Oficjalnego Bukmachera, którym został eWinner. Jutrzejsze pojedynki obstawisz tylko u tego legalnego bukmachera, a jeśli jeszcze nie masz konta, możesz skorzystać ze specjalnego bonusu na start. 

Dotychczas jeden z polskich bukmacherów internetowych o najkrótszym stażu – eWinner – stawiał przede wszystkim na żużel i piłkę nożną. Jednak jak podkreśla prezes spółki, Grzegorz Nowak, eWinner planuje stopniowe rozszerzanie dedykowanej oferty dla fanów innych sportów. Nawiązanie współpracy z Knockout Promotions jest tego wyrazem i ukłonem w stronę kibiców sportów walki. eWinner został bowiem zarówno Sponsorem Głównym, jak i Oficjalnym Bukmacherem Knockout Boxing Night 11. Bardzo ważne jest to, że bukmacher otrzymał wyłączność na oferowanie zakładów bukmacherskich na najbliższą galę. 

Przy tej okazji prezes Knockout Promotions, Andrzej Wasilewski, wyraził uznanie dla zaangażowania bukmachera eWinner w całe przedsięwzięcie. Jak podkreślił, wydarzenia okołosportowe organizowane wokół KBN mogą znacząco zwiększyć popularność boksu oraz wspierać rozwój tej dyscypliny sportowej, która jest przecież najważniejszą wśród sztuk walki w Polsce. 

Gala bokserska Knockout Boxing Night 11 odbędzie się już 25 lipca 2020 r. w Augustowie. Kibice czekają na pewno na rewanżową walkę Pawła Stępnia z Markiem Matyją. W ringu zobaczymy też m.in. Adama Balskiego, Kamila Bednarka czy Przemysława Zyśka. Łącznie podczas bokserskiego wieczoru odbędzie się 6 walk, które widzowie będą mogli śledzić na żywo w TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl. 

Bukmacher eWinner to legalny operator zakładów wzajemnych online. Serwis eWinner działa od września 2019 r., jednak bukmacher zdążył już zaangażować się w wiele projektów sponsorskich, wspierając rozwój żużlu w Polsce. Z okazji nawiązania współpracy przy Knockout Boxing Night, bukmacher przygotował specjalny bonus powitalny dla nowych graczy. Każdy, kto podczas rejestracji wpisze kod: KNOCKOUT i postawi zakład, który będzie nietrafiony, otrzyma zwrot stawki zakładu na konto główne (do kwoty 155 zł).

Przejdź na stronę eWinner

Komentarze