Dziś jest: 9 grudnia 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Karciany Pewniak na Bet On Games w Fortunie

Bukmacher Fortuna uruchomił na dniach nowy produkt – Bet On Games, czyli zakłady na symulowane gry karciane. Wszyscy gracze, którzy chcą przetestować nowy rodzaj zakładów dostępnych w ofercie bukmachera, mogą wykorzystać w tym celu gwarantowany bonus o wartości 10 zł.  

Promocja dostępna jest w kanałach internetowych bukmachera Fortuna w dniach 19 – 22 grudnia 2020 r. Akcja promocyjna wymaga postawienia w tym czasie 5 kuponów, na których zamieszczone będą zakłady z oferty Bet On Games – każdy zakład musi zostać wniesiony za stawkę minimalną 5 zł brutto. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma bonus gwarantowany o wartości 10 zł w postaci punktów FKP.  

Uwaga! Zgodnie z regulaminem zabawy wszystkie kupony muszą zostać wniesione tego samego dnia. Jeśli typer obstawi 5 kuponów, ale w różnych dniach trwania promocji, bonus nie zostanie przyznany. Nie ma znaczenia, czy postawione zakłady będą wygrane czy przegrane, natomiast muszą być rozstrzygnięte. W promocji „Pewniak” każdy gracz możne wziąć udział tylko 1 raz. 

Bonus gwarantowany zostanie dodany do konta gracza każdego następnego dnia roboczego po dniu, w którym nastąpiło spełnienie warunków akcji do 23:59. Kiedy bonus zostanie przyznany, informacja na ten temat pojawi się na koncie użytkownika w zakładce „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Czas na aktywację bonusu wynosi 7 dni od chwili jego przyznania. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze