Dziś jest: 5 czerwca 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Kamila „Zusje” Astafiewa – Monika „Esmeralda” Godlewska. Kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 4

Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Kamila „Zusje” Astafiewa podczas „postawy bokserskiej” na 2. konferencji przed Prime Show MMA 4, 22 listopada 2022 r.
Źródło: kanał „PRIME SHOW MMA” w serwisie YouTube

Monika „Esmeralda” Godlewska była jedną z najbardziej barwnych i aktywnych postaci drugiej konferencji przed galą Prime Show MMA 4. Z pewnością widzom od razu zapada w pamięć dumnie eksponowany przez właścicielkę, wielkich rozmiarów biust. Jednak zawodniczka Prime MMA 4 przysporzyła fanom freak-fightów więcej okazji do zapisania się w ich pamięci. Godlewska nie przebierając w słowach wzięła bowiem w obronę uczestniczkę innej walki – Annę „IFBB Pro” Andrzejewską, skrytykowaną za „męski głos” i nazwaną „mężczyzną” przez ojca zawodnika Adama Oknińskiego. Oberwało się także Dominikowi Abusowi, za samo tylko zwrócenie uwagi na „męski charakter” Andrzejewskiej.

W dwojaki sposób ataków ze strony Moniki Godlewskiej doświadczył natomiast Jaś Kapela – zawodnik znany z głośnego, spektakularnego zwycięstwa nad Ziemowitem „Piastem” Kossakowskim na gali Prime Show MMA 1, który na ostatniej konferencji pojawił się ubrany w suknię ślubną, by chwilę później zaprezentować publice swoje nagie pośladki. Zawodniczka gali numer 4 wytknęła mu chętnie eksponowany tatuaż na klatce piersiowej, zarzucający działania przestępcze nieżyjącemu już papieżowi Janowi Pawłowi II. Esmeralda postanowiła ukarać publicystę „Krytyki Politycznej” nie tylko wulgarnymi słowami, ale także popchnięciem, ciosem oraz kopnięciem, które jednak nie sięgnęło celu. Na koniec wojowniczka wyzwała także Kapelę do walki w klatce, co ten jednak obrócił w żart – najpewniej uznając jej propozycję za niedorzeczną z uwagi na różnicę płci.

Monika Godlewska po raz trzeci zaznaczyła swoją obecność podczas face-to-face z jej przeciwniczką na Prime Show MMA 4 – Kamilą „Zusje” Astafiewą. Szeroko znana w Internecie Esmeralda pewnie, a wręcz ostentacyjnie pocałowała swoją przeciwniczkę prosto w usta. Zusje natomiast – by nie wyjść na mniej szaloną i słabszą psychicznie – ani trochę nie oponowała, również ochoczo składając usta do cmoka. Całą tę romantyczną atmosferę zburzyło jednak czule wyszeptane w kierunku Godlewskiej zapewnienie, jakoby miał to być dla niej „pocałunek śmierci”. Wtedy stało się już całkowicie jasne, że z tej mąki chleba nie będzie, mogą zaś być tylko kłopoty.

Kursy Fortuny na walkę zdają się gwarantować spełnienie się budzącej trwogę przepowiedni Astafiewej. Osobiście również znacznie większe szanse daję Zusje. A jakie są Wasze typy bukmacherskie na walkę? Które rodzaje dostępnych zakładów obstawiacie? Piszcie w komentarzach.

Zakłady na walkę Zusje – Esmeralda dostępne są wyłącznie u oficjalnego bukmachera gali Prime Show MMA 4 – Fortuny. Typy bukmachera wyraźnie wskazują łatwą wygraną Zusje. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 26 listopada, o godz. 20:00, zaś walka Kamila Astafiewa – Monika Godlewska zaplanowana jest na godz. 22:15.

Bonusy powitalne u bukmachera z ofertą na Zusje – Esmeralda i inne walki Prime MMA 4

W Fortunie otrzymasz na start: Darmowe 20 zł bez wpłaty, Zakład bez ryzyka do 600 zł (zwrot stawki nietrafionego kuponu), 10 zł za 1. wpłatę oraz Bonus 50% do 200 zł za 2. depozyt. Aby odebrać bonusy, podczas zakładania konta wprowadź specjalny kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS – kliknij tutaj.

Zakłady bukmacherskie na Kamila „Zusje” Astafiewa – Monika „Esmeralda” Godlewska (K-1 w małych rękawicach) na Prime Show MMA 4 (26.11.2022 r.)

Kursy na zwycięzcę walki

Kamila „Zusje” Astafiewa – 1.07, Monika „Esmeralda” Godlewska – 5.66

Kursy na zwycięzcę walki z remisem

Kamila „Zusje” Astafiewa – 1.08, remis – 50.00, Monika „Esmeralda” Godlewska – 6.05

Kursy na koniec walki w 1. rundzie

Tak – 1.45, Nie – 2.37

Kursy na koniec walki w 2. rundzie

Tak – 3.00, Nie – 1.29

Kursy na koniec walki w 3. rundzie

Tak – 7.00, Nie – 1.03

Kursy na liczbę rozpoczętych rund (mniej/więcej)

Mniej 1.5 – 1.45
Więcej 1.5 – 2.37
Mniej 2.5 – 1.10
Więcej 2.5 – 4.95

Kursy na zakończenie walki na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 6.00, Nie – 1.06

Kurs na zakończenie walki w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy

Tak – 2.50

Kamila „Zusje” Astafiewa zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 6.25, Nie – 1.05

Monika „Esmeralda” Godlewska zwycięży na punkty lub przez techniczną decyzję

Tak – 10.00, Nie – zakład niedostępny

Kamila „Zusje” Astafiewa zwycięży przed czasem

Tak – 1.12, Nie – 4.58

Monika „Esmeralda” Godlewska zwycięży przed czasem

Tak – 8.00, Nie – 1.01

Sprawdź wszystkie kursy Fortuny na tę walkę i odbierz darmowe 20 zł bez wpłaty w Pakiecie 830 zł, z kodem: MAKSYMALNYBONUS >>

<< Ranking legalnych bukmacherów w Polsce >>

Komentarze