Dziś jest: 29 listopada 2023

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Kadra bez ryzyka – bonus 50 zł w Fortunie 

Z okazji dzisiejszego meczu Polski z Węgrami bukmacher Fortuna przygotował promocję na zakłady live, gdyż jak twierdzi, to właśnie gra na żywo najbardziej podkręca piłkarskie emocje. Bonus Fortuny to 50 zł na wszystkie zdarzenia z oferty live. 

Promocja bukmachera Fortuna obowiązuje w dniu 25 marca 2021 r. od godz. 12.00 do 20.30. Żeby wziąć udział w akcji, należy w tym czasie wpłacić depozyt o wartości minimum 100 zł przy użyciu kodu promocyjnego: live, a bukmacher Fortuna przyzna graczowi ofertę bonusową „zakład bez ryzyka”. Następnie należy obstawić zakład za minimum 100 zł na dowolne zdarzenia (a więc nie tylko na mecze piłki nożnej) z oferty LIVE. Zakłady można stawiać przez stronę internetową bukmachera, jej wersję mobilną lub aplikację mobilną i mogą to być kupony pojedyncze, akumulowane lub systemowe. Uwaga: zdarzenia zamieszczone na kuponie muszą być rozstrzygnięte w ciągu 24 godzin od chwili jego zawarcia. 

Jeśli kupon zagrany przez typera będzie nietrafiony, uzyska on zwrot o wartości 50 zł w punktach FKP.

Bonusu nie trzeba aktywować – pojawi się on automatycznie po dokonaniu wymaganej wpłaty i podaniu kodu promocyjnego: live. 

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Komentarze