Jeszcze lepsza apka eWinner

Jeden z młodszych operatorów na polskim rynku zakładów online, bukmacher eWinner, udostępnił znacznie ulepszoną aplikację na urządzenia mobilne. Sprawdzamy, jakie konkretnie nowe funkcjonalności znajdziemy w najnowszej wersji apki eWinner. 

Bukmacher eWinner wystartował we wrześniu 2019 r., jednak na początku zakłady bukmacherskie obstawiać można było jedynie przez stronę internetową. Jednak już po kilku miesiącach nowy legalny bukmacher udostępnił aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. Kolejna odsłona apki eWinner działa na smartfonach i tabletach zarówno z systemem Android, jak i iOS. Co oczywiste, gracze nadal mogą za jej pomocą w wygodny sposób obstawiać zakłady bukmacherskie pre-match i live, mieć pełen dostęp do swojego konta oraz korzystać z różnego typu promocji. Nowością jest jednak kilka ciekawych opcji. Po pierwsze bukmacher eWinner zadbał o większe bezpieczeństwo korzystania z aplikacji, wprowadzając logowanie biometryczne. Oznacza to, że gracz loguje się na swoje konto online przy użyciu odcisku palca albo obrazu twarzy. Poprawiona została również stabilność oprogramowania. Ponadto udostępnione zostały zakłady systemowe, które wcześniej można było stawiać jedynie poprzez stronę internetową. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość skontaktowania się z poziomu aplikacji z działem obsługi bukmachera poprzez czat na żywo i formularz kontaktowy. Dzięki temu szybko można rozwiązać wszelkie problemy techniczne czy wyjaśnić ewentualne niejasności dotyczące oferty bukmachera. 

Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną eWinner na Androida, musisz wejść na stronę internetową bukmachera w zakładkę „Aplikacja mobilna” (niestety polityka sklepu Google Play nie pozwala na zamieszczanie aplikacji służących do obstawiania zakładów bukmacherskich). Znajdziesz tam precyzyjną instrukcję, jak zainstalować oprogramowanie na swoim urządzeniu mobilnym. Natomiast użytkownicy iPhonów i iPadów mogą ściągnąć aplikację eWinner bezpośrednio z App Store.

Przejdź na stronę bukmachera eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *