Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Jason McAteer ambasadorem LVBet na Wielką Brytanię i Irlandię 

Jason McAteer, czyli były piłkarz Liverpoolu oraz reprezentacji Irlandii został ambasadorem marki LVBet w Wielkiej Brytanii i Irlandii. McAteer występował w lidze angielskiej ponad 400 razy, a w kadrze ponad 50 razy. W ramach współpracy z LVBet McAteer będzie przedstawiał eksperckie opinie oraz zapowiedzi meczów specjalnie dla bukmachera – start akcji razem z Euro, a potrwa ona przez cały sezon 2021/2022. 

Jason McAteer jako senior grał najpierw w angielskim klubie Bolton, a następnie od 1995 r. w Liverpoolu. Jako reprezentant Irlandii wystąpił nie tylko w ponad 50 meczach, ale też uczestniczył w mistrzostwach w 1994 i 2002 r. Jego gol w meczu z Holandią w 2001 r. zapewnił Irlandii awans na mundial w Korei i Japonii. Jako ambasador LVBet McAteer w wywiadach zamieszczanych na blogu LVBet i w mediach społecznościowych będzie dzielił się ciekawostkami i doświadczeniami z piłkarskiej kariery. Typerzy i fani ex-piłkarza mogą liczyć na rozmaite atrakcje z okazji tej współpracy. 

Jak zapewnił Marcin Jabłoński, CMO LV BET, dzięki współpracy gracze będą mogli wysłuchać zapowiedzi meczów i poznać opinie Jasona na ich temat, a także wchodzić z nim w interakcje. To w założeniu zwiększy także wiarygodność LVBet i świadomość marki na rynku zakładów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii i Irlandii. 

Jason McAteer wyraził swoje podekscytowanie nowym wyzwaniem – możliwością dzielenia się przemyśleniami  na temat ukochanej piłki nożnej i to w obliczu niesamowitego lata dla tej dyscypliny i sezonu 2021/2022, kiedy fani futbolu powrócą na stadiony. 

  Sprawdź ofertę LVBet

Komentarze