Dziś jest: 12 czerwca 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Jackpot dla fanów Ekstraklasy w Totalbet 


Bukmacher Totalbet przygotował na 17. dzień kalendarza adwentowego akcję promocyjną przeznaczoną dla miłośników polskiej Ekstraklasy. Dla typera, który postawi kupon z poprawnie wytypowanymi zakładami na wszystkie mecze 14. kolejki, czeka aż 10 tys. zł i to w gotówce! 

Zgodnie z zasadami promocji „Jackpot Ekstraklasa” Totalbet gracz musi wytypować na 1 kuponie akumulowanym wyniki wszystkich 8 meczów, jakie zostaną rozegrane w 14. kolejce Ekstraklasy  (17-20.12). Na kuponie mogą się znaleźć tylko zakłady główne 1, X, 2 bez podpórek (bez zakładów typu podwójna szansa). Typerzy, którym się to uda, poza wygraną z postawionego zakładu otrzymają 10 tys. zł w postaci gotówkowej (a nie w formie bonusu). 

Akcja promocyjna jest ważna przez cały 17.12.2020 r. (od godz. 00:00 do 18:00). Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 10 zł. Tylko trafienie 8 na 8 wyników skutkuje dodatkową wygraną kwoty 10 tys. zł. Bukmacher Totalbet przewidział jednak nagrodę pocieszenia dla tych typerów, którym uda się poprawnie obstawić 7 na 8 meczów – na nich czekać będzie freebet 200 zł. 

Kalendarz Adwentowy” w Totalbet trwa do 24 grudnia. Aby sprawdzić, jaka jest promocja na „dziś”, trzeba otworzyć podstronę promocji „Kalendarz Adwentowy” w serwisie Totalbet, znaleźć na rysunku zielonego Mikołaja i w niego kliknąć.  

 

Przejdź na stronę Totalbet

Komentarze