Dziś jest: 20 kwietnia 2024

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Bukmacher.ooo

Gwarantowane 30 zł w Fortunie za 2 kupony na skoki 

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2020/2021 rozpocznie się już w ten weekend – na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle odbędzie się konkurs indywidualny i drużynowy. Bukmacher Fortuna pomyślał o specjalnym bonusie z tej okazji. Każdy gracz może otrzymać od Fortuny gwarantowany bonus 30 zł. 

Operator zakładów bukmacherskich Fortuna jak zwykle przyłożył się do tego, by zapewnić polskim kibicom skoków narciarskich bogatą ofertę zakładów na tę dyscyplinę. Dodatkową zachętą do gry będzie gwarantowany bonus w kwocie 30 zł – aby go otrzymać wystarczy obstawić w najbliższą sobotę i niedzielę kupon pre-match, którego stawka wyniesie minimum 30 zł. Oznacza to, że każdego dnia trwania promocji gracz musi obstawić 1 kupon. Na każdym kuponie musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie z oferty na Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle. Do akcji promocyjnej zaliczają się kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuna. Zakłady mogą być postawione zarówno za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży.  

Jeśli gracz spełni warunki promocji, uzyska gwarantowany bonus w postaci punktów FKP, tak więc nie ma znaczenia, czy postawione zakłady bukmacherskie były wygrane czy przegrane. Co ważne, obstawione zakłady muszą być rozstrzygnięte do 23.11.2020 do godz. 9:00. Każdy gracz może uzyskać tylko 1 bonus gwarantowany 30 zł. Żeby sprawdzić, czy bonus został przyznany, należy wejść na swoje konto gracza w serwisie Fortuna i wybrać sekcję „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Na aktywację bonusu gracz ma 7 dni od momentu jego przyznania. 

Promocja trwa w dniach 21.11.2020 – 22.11.2020 r. 

Przejdź na stronę bukmachera Fortuna

Komentarze