Dziś jest: sobota, 22 stycznia 2022

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Gra bez ryzyka w Betclic – zwrot do 40 zł

Legalny bukmacher Betclic  oferuje swoim graczom pewny zakład o wartości do 40 zł. Jeśli na kuponie biorącym udział w promocji tylko 1 zdarzenie okaże się nietrafione, typer otrzyma zwrot. 

Jeśli chcesz dołączyć do akcji promocyjnej Betclic, kliknij przycisk „Dołącz tutaj” znajdujący się na stronie promocji. Następnie obstaw kupon akumulowany zawierający minimum 5 zdarzeń z oferty przedmeczowej lub na żywo na mecze piłki nożnej. Minimalna wartość ogólnego kursu kuponu wynosi 4,00, nie obowiązuje minimalna wartość stawki zakładu. W przypadku postawienia trafionego kuponu, otrzymasz standardową wygraną. Jeśli natomiast tylko 1 zdarzenie okaże się niepoprawnie wytypowane, uzyskasz zwrot wniesionej stawki w postaci środków bonusowych do kwoty 40 zł. 

Promocja Betclic rozpoczyna się w dniu 21 stycznia, a kończy 24 stycznia 2021 r. Bonus zostanie wypłacony przez bukmachera Betclic w dniu 25 stycznia 2021 r. do godz. 16.00. 

Żeby możliwa była wypłata bonusu, konieczne jest dokonanie 6-krotnego obrotu jego kwotą zakładami o minimalnym kursie 2,00 w czasie do 30 dni od momentu przyznania bonusu. 

Pamiętaj, że w Betclic można dodatkowo zwiększysz wygrane z zakładów AKO nawet o 50%, korzystając z promocji stałej „Multi+”.

Sprawdź ofertę Betclic

Komentarze

Array