Godziny Mistrzów w Fortunie – bonus 50 zł 

Już tylko godziny dzielą nas od meczu ¼ finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea Londyn i FC Porto oraz starcia PSG – Bayern Monachium. Z tej okazji bukmacher Fortuna oferuje promocję, która pozwala uzyskać zwrot 50 zł za przegrane zakłady.  

Jeśli chcesz otrzymać bonus Fortuny, dziś (13 kwietnia 2021 r.) w godz. 18.00 – 20.00 wpłać depozyt w minimalnej kwocie 100 zł, korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego: live. W zamian za to bukmacher Fortuna przyzna Ci ofertę bonusową „Zakład bez ryzyka”. Kolejnym krokiem jest obstawienie zakładu na dowolne zdarzenia na żywo za co najmniej 100 zł brutto. Jeśli postawiony kupon będzie chybiony, otrzymasz zwrot 50 zł w punktach FKP.  

Bonus można wykorzystać do obstawiania dowolnych zdarzeń (nie tylko na mecze piłki nożnej) z oferty LIVE bukmachera. Bonus o wartości 50 zł zostanie wypłacony w punktach FKP. Termin ważności bonusu to 12 godzin. 

W promocji biorą udział zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI postawione za pośrednictwem strony internetowej, strony mobilnej lub aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *