Godziny Mistrzów w Fortunie – bonus 50 zł

Dziś startują ćwierćfinały Euro 2020. W związku z tym bukmacher Fortuna przygotował nie tylko szeroką ofertę zakładów pre-match i live, ale też bonus 50 zł. Promocja Godziny Mistrzów” dostępna jest tylko dziś w godz. 16:00 – 18:00. 

Żeby wziąć udział w promocji Fortuny, należy 2 lipca 2021 r. (piątek) między godz. 16:00 a 18:00 zasilić swoje konto gracza depozytem o wartości minimum 100 zł, wykorzystując kod promocyjny: Euro (wielkość liter bez znaczenia). Kod należy wpisać w sekcji wpłaty” po zalogowaniu się na swoim koncie gracza. Następnie trzeba postawić dowolny zakład z oferty pre-match lub live za kwotę co najmniej 100 zł brutto. W akcji promocyjnej udział biorą kupony SOLO, AKO i MAXICOMBI stawiane przez stronę internetową, stronę mobilną i aplikację mobilną.  

Jeśli kupon tym razem będzie przegrany, gracz otrzyma od bukmachera Fortuna zwrot o wartości 50 zł, który można wykorzystać na obstawianie dowolnych zakładów. Bonus wypłacony zostanie w postaci punktów FKP, a termin jego ważności to 48 godzin. Bonusu nie trzeba aktywować, gdyż pojawi się on na koncie gracza automatycznie po spełnieniu warunków promocji.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Fortunie, zarejestruj się z tego linka, dzięki czemu Twój bonus powitalny zostanie zwiększony (w formularzu rejestracji automatycznie pojawi się kod promocyjny MAKSYMALNYBONUS, który zwiększy bonus od depozytu do kwoty aż 2.100 zł!). Dopiero jako zarejestrowany gracz będziesz móc skorzystać z promocji  Godziny Mistrzów”: wpisując odrębny kod: Euro w sekcji wpłaty” i zasilając swoje konto gracza.

Sprawdź ofertę bukmachera Fortuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *