Gala TOTALbet Punch Down 3 – zdobądź darmowy dostęp PPV 

Gala Totalbet PUNCHDOWN 3 zapowiada się bardzo ciekawie, a jej sponsor – bukmacher Totalbet – przygotował promocję, w ramach której gracze mogą otrzymać darmowy dostęp PPV do Gali.  

Gala Punchdown 3 odbędzie się już 20 marca 2021 r. w Poznaniu. Zawodnicy będą walczyć w pojedynkach jeden na jednego poprzez tzw. policzkowanie, czyli uderzanie przeciwnika w policzek z otwartej dłoni. „Policzki” będą wymierzane na przemian, nie więcej niż 3 ciosy na zawodnika. O zwycięstwie rozstrzygać będą knock-outy albo werdykty sędziowskie. Pojedynek wieczoru rozegrany zostanie między Piotrem „BONUSem BGC” Witczakiem i Norbertem „Warszawskim Dresikiem” Janeckim a także pomiędzy Anastasiyą a Esmeraldą Godlewską. Nagrodą główną, o którą walczy 16 zawodników – w tym m.in. legendarny Vasily Kamotsky, jest kwota 30.000 zł. 

Żeby móc obejrzeć transmisję z Gali, należy wykupić PPV albo… wziąć udział w promocji udostępnionej przez Totalbet. W tym celu należy założyć konto gracza w Totalbet, podając w formularzu rejestracyjnym kod: PUNCHDOWN. Następnie należy postawić zakład za 50 zł, a bukmacher Totalbet przyzna kod PPV dający dostęp do streamingu z Gali TOTALbet PUNCH DOWN 3. Kody zostaną przesłane graczom na numer telefonu lub adres e-mail najpóźniej 20 marca 2021 r. do godz. 16:00. 

Załóż konto w Totalbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *