Fundacja STS i Lech Poznań pomagają CukierAsom – licytacja koszulek Kolejorza

Fundacja STS i Lech Poznań zapraszają do licytacji koszulek, w których zawodnicy Kolejorza wystąpili podczas eliminacji Ligi Europy UEFA. Zyski z akcji przekazane zostaną CukierAsom, czyli drużynie małych piłkarzy chorych na cukrzycę, która dzięki temu pojedzie na letni obóz sportowy. Ambasadorem tej akcji jest piłkarz Lecha, Jesper Karlström. 

Fundacja Sport Twoją Szansą przeprowadziła pierwszą tego typu licytację 1 maja, a środki w ten sposób pozyskane przeznaczone zostaną na rehabilitację 20-letniego piłkarza po poważnej operacji. Tym razem licytowanych będzie 15 koszulek, na froncie których umieszczono logo Fundacji Sport Twoją Szansą (w miejscu standardowo zarezerwowanym na logo bukmachera STS – głównego sponsora Lecha). W licytowanych koszulkach Kolejorz wystąpił 2-krotnie podczas eliminacji Ligi Europy w sezonie 2020/2021: w meczu z Hammarby IF i Apollon Limassol.   

Licytacja wystartowała dziś, 5 maja i przez najbliższy tydzień będzie można wziąć w niej udział. W tym celu należy wejść na stronę zbiórki (dostępną w portalu Allegro), wybrać jedną z dostępnych koszulek i zaoferować swoją stawkę. Poza koszulką osoba, która wygra licytację, otrzyma oryginalny certyfikat z podpisami zawodników Lecha Poznań.  

Przejdź na stronę STS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *