Dziś jest: środa, 28 lipca 2021

/

Bonusy Bez Depozytu:

Legalni bukmacherzy oferują bonus bez wpłaty (za samą rejestrację). Sprawdź!

Fuksiarz – 20. legalny bukmacher w Polsce? 

Już 20. firma otrzymała zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych na terenie Polski. Informacja jest jeszcze nieoficjalna, gdyż spółka Bukmacherska Sp. z o.o.” nie została jeszcze dodana do listy legalnych bukmacherów, która znajduje się w serwisie Ministerstwa Finansów. Firma będzie prowadziła działalność bukmacherską pod marką Fuksiarz. 

Firma „Bukmacherska Sp. z o.o.” powstała 15 maja 2019 r. Prezes zarządu spółki to Marcin Szpalerski, czyli osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży hazardowej (m.in. Betclic Everest Group, Betsson). Zarząd spółki tworzy także Johan Pontus Lindvall (właściciel oraz prezes Betsson AB), który jest głównym inwestorem w firmie oraz Radosław Baran, który zdobył bogate doświadczenie w sprzedaży, zajmując ważne stanowiska w największych spółkach medialnych w kraju (Agora, Interia).  

Nowy bukmacher jest o tyle ciekawym przypadkiem, że po raz pierwszy w Polsce to partner afiliacyjny powołuje do życia operatora zakładów bukmacherskich. Marcin Szpalerski prowadzi szeroko zakrojoną działalność afiliancką, co na pewno mocno wykorzysta w przyszłej działalności bukmacherskiej. Jak powiedzie się ten eksperyment na polskim rynku zakładów wzajemnych, jaki produkt zaoferuje nowy operator i kiedy usługa wystartuje – to wszystko jak na razie wielkie niewiadome. My trzymamy rękę na pulsie i będziemy Was informować o kolejnych krokach nowego bukmachera.

Komentarze