Freebety do 55 zł od Betfan z okazji startu Kolejorza w LKE 

Lech Poznań rozpoczyna walkę w Lidze Konferencji i z tej okazji bukmacher Betfan przygotował dla graczy specjalne bonusy. Gracze mogą zgarnąć freebety o wartości nawet 55 zł 

Promocja Betfan „Lech też gra z gwiazdami” wymaga, aby gracz obstawił kupon za stawkę 39 zł lub 109 zł. Na kuponie musi się znaleźć choć jedno zdarzenie pochodzące z oferty na mecz Villarreal – Lech Poznań. Zakład może być pojedynczy lub akumulowany, a jego minimalny kurs musi wynosić 2.50. 

Gracze, którzy spełnią warunki promocji, natychmiast po obstawieniu kuponu otrzymają na swoje konto w Betfan freebet o wartości 20 zł (jeśli stawka zakładu wyniosła 39 zł) lub 55 zł (jeśli stawka zakładu wyniosła 109 zł). Przyznany bonus można wykorzystać, stawiając dowolne zakłady. Termin ważności freebetu wynosi 48 godz. od momentu zawarcia zakładu spełniającego warunki promocji. Wygrana uzyskana przy pomocy środków bonusowych, pomniejszona o stawkę zakładu, wpłynie na saldo główne gracza. 

Promocja Betfan jest ważna w dniu 8 września 2022 r. w godz. 8:00 – 23:59. Na 1 gracza przypada 1 freebet. Zakłady obstawione za środki bonusowe i zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w akcji promocyjnej Betfan. 

Załóż konto z kodem: MAKSYMALNYBONUS, aby zgarnąć mocny pakiet powitalny 1.660 zł od Pudziana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *