Freebet od Betfan za każde okrążenie Mazepina w GP Monako 

Bukmacher Betfan rozdaje freebety na wyścig F1: za każde okrążenie ukończone przez Nikitę Mazepina podczas wyścigu o GP Monako Betfan zapłaci freebetem 1 zł.  

W promocji udział biorą gracze, którzy postawili zakład dotyczący wyłącznie niedzielnego wyścigu GP Monako (trening, kwalifikacje, wyścig). Kupon może być pojedynczy lub akumulowany, a jego minimalny kurs musi wynosić 2.50. Zakład musi być postawiony za dokładną stawkę 49 zł. Kupon musi być rozliczony najpóźniej 23 maja 2021 r. do godz. 20.00. 

Jeśli spełnisz te warunki (niezależnie od tego, czy postawiony kupon będzie wygrany czy przegrany), weźmiesz udział w promocji „1 OKRĄŻENIE = 1 ZŁ FREEBET!”. Za każde ukończone okrążenie Nikity Mazepina w trakcie wyścigu o GP Monako (nie wliczając kwalifikacji i treningu) uzyskasz freebet o wartości 1 zł. Ostateczna wysokość freebetu zależy od liczby okrążeń wykonanych przez tego zawodnika. Bonus zostanie przydzielony maksymalnie w ciągu 48 godz. roboczych od momentu zakończenia akcji promocyjnej. Freebet możesz wykorzystać w dowolny sposób. 

Promocja Betfan trwa od 21 maja od godz. 8:00 do 23 maja 2021 r. do godz. 14:55. Na 1 gracza przypada nie więcej niż 1 bonus. 

Sprawdź ofertę Betfan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *