Freebet 60 PLN w eWinner, czyli Futbol Totalny 

W ten weekend bukmacher eWinner daje graczom możliwość uzyskania darmowego zakładu w kwocie nawet 60 zł. W ramach cotygodniowej promocji Futbol Totalny eWinner umożliwia zdobycie freebetu 25 zł w sobotę oraz drugiego freebetu 25 zł w niedzielę, jeśli typer obstawia mecze piłki nożnej. Dodatkowe 5 zł to nagroda za typowanie meczów Premier League. Spełniając wszystkie warunki promocji, gracz uzyska łącznie bonus 60 zł. 

Jak krok po kroku uzyskać bonus w eWinner? Po zalogowaniu się na konto online należy wnieść zakład bukmacherski na wydarzenia zamieszczone w ofercie PIŁKA NOŻNA. Kupon musi zawierać co najmniej 2 wydarzenia, a jego ogólny kurs musi wynosić minimum 2,50. Wymagana stawka zakładu to dokładnie 49 zł. Zakład można zawrzeć w sobotę 31.10.2020 lub 1.11.2020. Tego samego dnia darmowy zakład w kwocie 25 zł zostanie dodany do konta gracza. Czas na wykorzystanie środków bonusowych to 24 godziny od ich otrzymania – można je przeznaczyć na obstawienie zakładów z oferty live. Uwaga: zakłady muszą zostać postawione przy pomocy aplikacji mobilnej eWinner. Bonus może być wykorzystany do postawienia zakładów SOLO lub AKO. Minimalny kurs kuponu wynosi 1,50, a maksymalny – 10,00. 

To jednak nie musi być koniec gry – jeśli postawiłeś kupon w sobotę i odebrałeś freebet 25 zł, możesz to powtórzyć następnego dnia. Drugi z rzędu darmowy zakład otrzymasz w niedzielę, jeśli ponownie spełnisz warunki promocji (obstawienie zakładu z min. 2 wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA, kurs łączny min. 2,50, stawka 49 zł). Dzięki temu zapewnisz sobie drugi freebet 25 zł. Łącznie w akcji promocyjnej Futbol Totalny możesz uzyskać 50 zł darmowych środków na grę. 

Pamiętaj – gracze, którzy obstawiają mecze PREMIER LEAGUE, otrzymają od bukmachera eWinner dodatkowe środki bonusowe. Freebet w kwocie 5 zł zostanie dodany za każdym razem, gdy gracz zdecyduje się typować wyłącznie wyniki rozgrywek Premiership. 

Wygrana uzyskana przy pomocy freebetu nie podlega już warunkom obrotu, czyli zostaje dodana do salda depozytowego gracza. 

Przejdź na stronę eWinner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *